Čtyři "nové" prémiové tanky byly přidány do tech tree
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Čtyři "nové" prémiové tanky byly přidány do tech tree

Čtyři "nové" prémiové tanky byly přidány do tech tree

Beroun

Beroun

9. 3. 2017 15:43
Reklama
Reklama

Dnes ráno byl na EU a NA servery vydán micropatch. Podle informací WG NA (Beroun – samozřejmě se nedá očekávat nic takového od EU sekce), sloužil hlavně k opravě několika chyb v rozhraní. Co je ale zajímavější, též byly přidány 4 prémiové tanky do technologického stromu.

Nyní se z technologického stromu dají přímo za zlaťáky koupit Panther/M10, Steyr Waffenträger, VK 45.03 a taky 112. Hlavní výhodou je, že hráči, kteří vyhrávají zlaťáky v turnajích nebo díky klanovým aktivitám, nyní mohou vlastnit tyto prémiáky aniž by za ně fyzicky zaplatili. (Beroun – Třeba takhle mám Excelsiora, Matildu BP a Škodovku T40, zakoupeny přímo v herním klientovi).

Technologické stromy Německa a Číny s novými prémiáky

Je pravda, že poslední dobou Wargaming přidával prémiové tanky k prodeji pouze přes e-shop. To jim samozřejmě vynášelo větší zisky, protože přes technologický strom ho hráči mohou koupit zadarmo, jak jsem už psal výše. Nyní se však zdá, že tento postup přehodnotili a znovu začínají přidávat prémiové tanky dostupné přímo ve hře za goldy.

Beroun – Já jsem samozřejmě pro aby přidávali tanky dostupné za zlaťáky. Kdo na to má, ať si je pořídí aniž by musel zaplatit. Zajímavé je, že tam vracejí Panther/M10 a 112, dva tanky s omezeným MM které před nějakou dobou ze hry odstranili.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz