Člen klanu FAME zemřel během charitativního streamu
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Člen klanu FAME zemřel během charitativního streamu

Člen klanu FAME zemřel během charitativního streamu

Beroun

Beroun

22. 2. 2017 19:59
Reklama
Reklama

Brian Vigneault, známý v NA serveru pod jménem „Poshybrid“, včera při streamu zesnul. Byl to 24-ti hodinový stream pro dětskou charitu Make-a-Wish. Před koncem streamu se cítil špatně, odešel si zakouřit a jeho diváci ho už znovu neviděli.

Fanoušci naposledy viděli pětatřicetiletého člena klanu FAME přibližně ve 3:30 ráno CST (amerického centrálního časového pásmu, v Evropě cca. 10:30 dopoledne). Často dělal streamy dlouhé 20 hodin nebo delší, tudíž vícekrát se stalo, že dal svému organizmu zabrat. Tentokrát už to na něho bylo bohužel moc. Poté co si odešel zakouřit, všichni usoudili že usnul a proto byl jeho stream dočasně vypnut. Později toho dne (19 hodin amerického času) ho diváci viděli on-line na Discord účtu (něco jako chat kde se dá komunikovat s příznivci). Když se ho zeptali co se stalo, odpověděl jim údajný detektiv, jehož identita se pak potvrdila u tamní policie, že vyšetřuje Poshybridovu smrt.

Celá World of Tanks komunita je tímto oznámením v šoku, všichni přejí rodině a nejbližším přátelům své upřímné kondolence.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým WoT.cz