Buff Objectu 252U a konec nynější iterace Sandboxu
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Buff Objectu 252U a konec nynější iterace Sandboxu

Buff Objectu 252U a konec nynější iterace Sandboxu

Beroun

Beroun

18. 2. 2017 18:00
Reklama

Bylo to docela nedávno, co se v datech hry poprvé objevil Object 252U. Nyní dostává nejspíš svůj poslední buff před vydáním, které je stanoveno na 23. února. Ve stejný den půjde na live server aktualizace 9.17.1.

  • Čas nabíjení se 100% posádkou se snížil z 16s na 15s.
  • Rádiové spojení se zvýšilo z 440m na 730m.
  • Boční pancíř nad pásy byl zlepšen, aby byl overmatch méně běžný.

Beroun – Nejsou k dispozici konkrétní čísla, ale asi se boční pancíř tohoto tanku dal „snadno“ penetrovat díky mechanice tří ráží, takže hrubá tloušťka byla zvýšená aby k tomu nedocházelo tak často.

Navíc se dostala ven nová informace o Sandboxu. Nynější druhá iterace bude ukončena zítra, 19. února.

Beroun – Jediná slabina tohoto tanku, DPM, byla zlepšena. Nyní bude možné s nejlepší posádkou dosáhnout nabíjení pod 13 sekund. Je mimochodem docela obvyklé, aby prémiáky měly bídné rádia, které pak těsně před vydáním jsou buffnuty. Je neznámé proč to WG dělá. O jeho bočním pancíři toho moc nevím, ve fotkách bylo 100mm a na první pohled se nic nezměnilo. Jinak, pokud si chcete zahrát WoT s novým dělostřelectvem, je to vaše poslední šance. Zkusili jste to? Jaký na to máte názor?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým WoT.cz