Blíží se CW kampaň, tentokrát bez odměnového tanku
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Blíží se CW kampaň, tentokrát bez odměnového tanku

Blíží se CW kampaň, tentokrát bez odměnového tanku

ThelvynCZ

ThelvynCZ

27. 9. 2017 14:37
Reklama

Velký humbuk vypukl na ruském fóru. Profláklo se totiž, že další kampaň klanových válek bude bez odměnového tanku.

Když se hráči účastnili těchto herních režimů, masivně se rozdávaly velké odměny a současně byl nastaven toxický režim co se týče kvality a množství bitev. Vytvořilo se tím opravdu špatné prostředí. To vedlo k “boostování” účtů, abyste získali T-22 SR, prodávala se místa v klanu během kampaně a tak dále, což nebyla dobrá věc.

Blíží se CW kampaň, tentokrát bez odměnového tanku
i Zdroj: WoT.cz

Pokud jde o nový event – bude především vyžadovat taktické myšlení. Nebude účast VI nebo VIII tierů, jen “creme de la creme”. Požadavky nebudou obtížné, ani nebudete muset hrát tisíce bitev, abyste získali svůj vysněný tank.

Ti, kteří se nejvíce zajímají o strategickou hru na globální mapě bez tlaku na bitvu, by měli mít největší zájem o účast v této akci. Budou realizovány různé odměny. Samozřejmě některé budou jedinečné, zvláště ty na vrcholu. Pro ty, kterým se tento event líbit nebude, tu budou stále náhodné bitvy, turnaje a osobní mise…

Otázkou je, co je více – jestli podporovat klanové aktivity, nebo individuální přístup. Mě osobně by spíš bavilo, kdyby přes Vánoce udělali nějaký maraton na originální stroj a ne nějakou starou vykopávku …

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým WoT.cz