Během Tankfestu byli hráči nuceni ukončit stream, proč?
i Zdroj: WoT.cz
Novinka Během Tankfestu byli hráči nuceni ukončit stream, proč?

Během Tankfestu byli hráči nuceni ukončit stream, proč?

ThelvynCZ

ThelvynCZ

6. 7. 2019 07:50
Reklama
Reklama

World of Tanks zůstává jednou z největších světových her a streameři hry na Twitchi jsou velkým byznysem. Proto by tito streameři potřebovali docela slušný důvod, aby se vzdali svých vystoupení při hraní hry naživo, jako to, co se stalo streamerovi World of Tanks QuickyBabymu a dalším hráčům na Tankfestu 2019.

Lidé zachytili hlavně díky QuickyBabymu samotnému a divákům, kteří sledovali jeho stream „střelbu nebo výbuchy“ na akci Tankfest v tankovém muzeu v Dorsetu ve Velké Británii. Podle hráče World of Tanks, Eekeeboo na Discordu, který tam byl, “tam byly skutečné výbuchy a střelba”. Nevíme více podrobností, ale lidé byli skutečně evakuováni z důvodu bezpečnosti. Pokud víme, nikdo nebyl zraněn, ale došlo k velkému výbuchu a chvíli trvalo, než se vše dostalo pod kontrolu.

Co se týče QuickyBabyho, jeho diváci si brzy uvědomili, že se něco stalo, když se lidé za ním začali evakuovat, a on sám byl brzy nucen opustit svůj počítač, přestože v té době sledovalo vysílání přibližně 7000 diváků.

“Dámy a pánové, chlapci a dívky, je zde střelba,” QuickyBaby – skutečné jméno Will Frampton vysvětlil jednoduše jeho publiku. „Je tu střelba, musím opustit tuto budovu, doufejme, že budu v pořádku! Budu muset jít AFK. “Poté opustil budovu s ostatními hráči z akce, i když se později vrátil.

V tuto chvíli neexistuje oficiální vysvětlení pro evakuaci nebo příčinu střelby na Tankfestu, i když Frampton byl rychle zpátky v místnosti, kde hrál a streamoval World of Tanks krátce nato, zdálo by se, že to bylo poměrně rychle. Nejdůležitější věcí je samozřejmě to, že nikdo nebyl zraněn a všichni byli bezpečně evakuováni.

Pokud si toho nejste vědomi, Tankfest není konkrétně o World of Tanks, i když je sponzorován vývojáři hry. Je to každoroční akce, která se koná v tankovém muzeu v Bovingtonu v Dorsetu ve Velké Británii, a je popsána jako „největší přehlídka historických obrněných vozidel“ na světě, nebo „tanků“, které jsou známé.

Vzhledem k tomu, že hráč Eekeeboo navrhl, že střelba byla způsobena „velkou explozí“, zajímalo by nás, jestli je možné, že někdo stiskl špatné tlačítko na Jagdpantheru druhé světové války. Podle toho, že vše utichlo to vypadá, že to byl opravdu jen nějaký nešťastník a špatný vypínač. Prostě jen tušení.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz