WoT.cz Novinka

Aktualizace 1.11: 3D maskování “Landkreuzer”

thelvyncz
ThelvynCZ
17. 11. 2020 07:38 Sdílej:
Reklama
Reklama

Toto maskování je určeno pouze pro německý tank Maus, bude považováno za historické a oceněno na 5,000 goldů. Za mne je tato sada více než hrozná. Dle mého názoru se bude objevovat ve vánočních bednách stejně jako další 3D styly z připravované aktualizace.

Popis: To je ono. Schenker, Haas, Kaufmann … Máš své kříže, ale ne železné, jako ten starý blázen Becker slíbil. Witmeyer nebyl nikdy nalezen a Lang se pravděpodobně nedostane přes noc. A těchto pět statečných mužů, kteří prošli peklem a zpět se mnou, byli nahrazeni novými tvářemi mladšími než moje uniforma. Ano, je tu vážný nedostatek pracovních sil, ale zasloužili si tito chlapci takový osud? I oni tomu rozumějí. Nesmějí se a nechlubí silou naší kdysi velké armády. Za rohem slyším stopy rudých hvězd. Ale oni Berlín nepotřebují. Jdou si pro mě. Přicházejí, aby mi odpověděli na čtyři roky hraní si s ohněm. To, co říkají, je pravda – lidé dostanou to, co si zaslouží. A zaslouží si spoustu. Schenker, Haas, Kaufmann, moji přátelé, omlouvám se, že jsme se museli takto rozejít. Setkáme se dost brzy.

Landkreuzer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz