Článek 3D maskování „Reaper's Scythe“ pro Object 430U

3D maskování „Reaper's Scythe“ pro Object 430U

ThelvynCZ

ThelvynCZ

31. 5. 2022 12:14

Máme zde moc pěkné fotky 3D maskovací sady pro sovětský střední tank.

Reklama
Reklama

Toto je jeden ze čtyř 3D stylů z nadcházející osmé sezóny Battle Passu. Styl považován za fiktivní, v hodnotě 750 goldů.

  • Vhodné pro vozidla: Objekt 430U.

Popis stylu:

„Nenechte se rozptylovat pomýlenou morálkou, bratři. Vaše existence je ospravedlněním sama o sobě. Všechno zhnije s tebou a zbydou jen nekonečné zahrady plísní a rozkladu, na kterých si můžeme pochutnat my a naše mouchy. V těch zahradách vyroste nový svět a nový život. Toto je život, který vítáme! Život požehnaný dědečkem Nurglem – jediným bohem. Ti, kteří Ho přijali, pochopí, že vše je nekonečný cyklus, že naděje kvete ze zoufalství a že úpadek vede ke znovuzrození, požehnanému znovuzrození. Naši nepřátelé se kroutí vědomím, že jejich život je konečný. Jsme to my, kdo jim dává na výběr: Proměnit se v prach nebo zažít zázrak znovuzrození pod Jeho prapory. Staňte se novými výhonky v Jeho zahradách – Jeho nekonečných zahradách plísně, rozkladu a nových květů. “

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz