WG Fest - Bude E 25 součástí německého stromu?
i Zdroj: WoT.cz
Novinka WG Fest - Bude E 25 součástí německého stromu?

WG Fest - Bude E 25 součástí německého stromu?

Beroun

Beroun

24. 12. 2016 19:53
Reklama
Reklama

Jak je vidět z obrázku výše, na WG Festu byl veřejně ukázán screen, kde lze spatřit německý technologický strom s E 25 a Dicker Maxem jako jeho součástí. Jeden známý hráč, který v Moskvě byl, se na to zeptal přímo výkonného producenta World of Tanks, Thaina Lymana. Zde je jeho odpověď na to, zda bude E 25 součástí německého stromu v blízké budoucnosti.

“Pokud se na to pozorněji kouknete, uvidíte že celá ta větev kde je E 25, začíná s Pz. Kpfw. T 25, což je prémiový německý (Beroun – československý) střední tank V. tieru. Pak pokračuje na Dicker Maxe, což je znovu prémiák a až pak jde na E 25. Proč by jsme brali 3 prémiové tanky a dali je do standardního stromu? Zároveň devítkový těžký tank Mäuschen není napsaný správně. Je to jen z fonetických důvodů, víme že to tak není správně a též víme, že ta vozidla nejsou ve standardním stromě. Když jsme dělali tuto prezentaci, byl obrázek německého stromu neúplný, proto jsme se rozhodli naplnit volné místo těmito tanky.”

Takže, bude E 25 součástí standardního stromu? Odpověď je jasná a přímočará – rozhodně ne.

Nová vánoční mise

Další novinkou je nová vánoční mise, kterou WG přidalo teprve včera. Když jí splníte, dostanete dalšího ženského člena posádky, tentokrát Střelce (samozřejmě s nultým perkem – Sestry ve zbrani a se 100% prvním skillem). Tato nová mise bude odemčena pouze po dosažení 10. úrovně Sváteční atmosféry (stromeček + Sněhoufnice).

Podmínkou mise bude dostat se v 5 bitvách mezi pětici nejlepších hráčů dle získaných zkušeností, jak ve vašem, tak i v nepřátelském týmu. K ženskému členu posádky samozřejmě dostanete nějaké blbůstky navíc, tentokrát 5 osobních rezerv, které vám budou přidávat 200% zkušeností posádky na dvě hodiny.

WG Fest - Bude E 25 součástí německého stromu?
i Zdroj: WoT.cz

Takže, pokud vám chybí ženský švédský střelec, je chyba jí vytrénovat z osobních misí protože jí dostanete za misi poté, co dosáhnete nejvyšší úrovně Sváteční atmosféry.

Beroun – Samozřejmě nesouhlasím že Wargaming jen kvůli tomu, aby “zaplnil” nějaký obrázek, udělal blázna z celé hráčské komunity tím, že si budou myslet že prémiáky se promění ve standardní tanky. Jenže na druhou stranu mě popravdě pobavilo jak dokonce i seriózní stránky uvěřily této fotce, aniž si vůbec ověřily fakta. Takže nemůžu být nerad za trochu pozdvižení, podle mě je jen dobře, že si lidé uvědomí, že si mají ověřit zdroje dřív než si začnou dělat předběžné závěry. Ohledně vánoční mise – mám to štěstí, že jsem se ještě nedostal tak vysoko po švédském stromě, abych Střelce potřeboval, jinak bych ho už vytrénoval z osobních misí, což by mě určitě teď namíchlo, stejně jako všechny hráče, kteří to už museli udělat. Co vy, museli jste zbytečně použít ženskou z osobních misí jen kvůli tomu, že si WG až doteď neuvědomilo, že chybí jeden člen posádky?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz