carramba66 bloguje: Nehoda
i Zdroj: WoT.cz
Článek carramba66 bloguje: Nehoda

carramba66 bloguje: Nehoda

Excalibur.cz

Excalibur.cz

Reklama

Nebývá zvykem, abyste tu četli něco interního o chodu našeho webu, nebo dokonce o našem soukromí. Naše problémy se tu snažíme neventilovat, protože vy sem chodíte za zpravodajstvím, my vám ho poskytujeme a cokoli dalšího je irelevantní. Dnes uděláme výjimku.

Řada z vás si – oprávněně – stěžovala, že v posledních dnech je kvalita materiálů na WoT.cz mírně řečeno kolísavá. Materiály zkracujeme, někdy nezdrojujeme, méně důležité zprávy filtrujeme úplně a informujeme jen o tom opravdu důležitém, prostě počet článků se snížil.

Nechci to okecávat, důvod je jediný. Jak víte, máme to v tiráži, jsem zakladatelem a šéfredaktorem WoT.cz. Přes mě jdou všechny materiály, které vydáváme, systém redakční práce máme nastaven tak, že všichni píší, ale pouze já vydávám. To je výhoda, protože materiály od různých autorů tím mají konzistentní kvalitu, do které je případně upravím, zároveň to je nevýhoda, pokud bych z jakéhokoli důvodu vypadl z oběhu.

Před týdnem v pátek jsem měl poměrně těžkou dopravní nehodu, při níž jsem v Praze na Jižní spojce kousek za lanovým mostem zdemoloval svoje auto. Houkaví permoníci mě po krátkém bezvědomí posbírali po silnici a odvezli na chirurgii na Vinohrady, kde jsem s rozbitou kušnou a polámanými žebry strávil pár mimořádně bolestivých dní obklopen kráskami z pavilonu H4.

Protože jsem ještě pořád out (kdo měl někdy zlámaná žebra, ten ví) a i tenhle článek ťukám vleže a v bolestech na mobilu, buďte s námi, prosímvás, na nějaký čas shovívaví. Publikační činnosti se ujali madman a zejména Kirukato (tisíceré díky), já snad budu ready za dva tři týdny. Pak vše najede do starých kolejí.

A můžu vám slíbit, že se máte na co těšit, valí se na nás minimálně tři opravdu velké … … ne OBROVSKÉ věci, to budete koukat.

Tímto prostřednictvím děkuji záchranářům ZZSHMP a personálu Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Třeba sem chodí někdo z nich nebo jejich kolegů…


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama