WoT.cz Videa

Sandbox - Pozměněné dělostřelectvo v akci!

YouTube DezGamez
14. 2. 2017 13:27

Už uběhlo několik dní od otevření druhé iterace Sandboxu, tentokrát soustředěné na změny artilerií a jejich celkové přepracování. Dnes se podíváme na dvě videa známých osobností v komunitě World of Tanks, ve kterých uvidíte, jaké to je hrát artilerie po jejich změnách a jak se změní hratelnost u ostatních typů tanků. Videa jsou bohužel v angličtině, ale důležité je to co se odehrává na bojišti, na to není potřeba komentář.

Výše máte video youtubera DezGamez, který nám ukáže 3 minuty jedné bitvy s T92, zatímco mluví o všech změnách co se udály. Zbývající čas zaplní ukázkou s tankem 113, který znázorňuje jaké to je hrát s tankem, když proti vám stojí dělostřelectvo. V čase 9:55 začíná bitva s francouzským zásobníkovým Bat. Chat. 155 58, poslední bitva je znovu s T92.

Níže máte stream Harkonnena, který spravuje známý blog ohledně naší oblíbené hry, The Daily Bounce. Jelikož je víc jak hodinu dlouhý, nebudu vám tu psát souhrn, ale přidal jsem ho tu pro případ, že by někdo chtěl delší a podrobnější ukázku, jak to přesně je s dělostřelectvem v Sandboxu.


Zdroje:https://ritastatusreport.live/2017/02/08/artillery-rework/
https://thedailybounce.net/2017/02/09/sandbox-2-0-artillery-balance-changes-are-spg-overpowered/

Beroun – Co si o tom myslíte? Myslím si, že pokud se doladí věci ohledně kreditů a zkušeností, aby i samohybná děla byla férově odměněna za jejich bitevní výkon, není možné tvrdit že by to nebyl lepší zážitek pro artynáře. Třeba cena oprav je nesmyslně vysoká, vzhledem k nízkému počtů životů SPG. Na druhou stranu, konečně bude možné pravidelně trefovat nepřátelé nebo alespoň udělit jim nějaký malý splash. Bude to však lepší pro tanky hrajícím na nepřátelském týmu? Připomínám, že to je prvotní verze změn samohybných děl, všechny změny se mohou vícekrát přepracovat, nebo dokonce to může zůstat tak, jak to je nyní.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

WoT.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým WoT.cz