Článek Nové stroje na vrcholu stromu

Nové stroje na vrcholu stromu

ThelvynCZ

ThelvynCZ

6. 7. 2024 09:37

Dokončete s vozidly z výzkumu, kterých se speciál týká, opakovatelné mise „Na vrcholku stromu“ a za úspěšné bitvy získáte modifikátory 1,5× ZK a 2× ZK posádky navíc.

Reklama

V červencovém speciálu „Na vrcholku stromu“ naleznete nenápadný, ale odolný tank XAMX M4 mle. 54 a oblíbené vozidlo XT-100 LT . Využijte slevy v kreditech na standardní vozidla, mise a speciální nabídky, rozšiřte svou sbírku a urychlete svůj postup na vrcholek linií sovětských lehkých a francouzských těžkých tanků.

Speciál potrvá do 5. 8. 2024, 11:00 (CEST), takže máte dost času na průzkum obou výzkumů a nalezení nových oblíbenců. Nezapomeňte, že si můžete pořídit posilovací balíčky, abyste dosáhli vozidel X. úrovně ještě rychleji. Ty jsou dostupné v prémiovém obchodě nebo ve hře za zlaťáky.

Nové stroje na vrcholu stromu
i Zdroj: https://worldoftanks.eu/cs/news/general-news/top-of-the-tree-july-2024/

XAMX M4 mle. 54 je francouzský tank nejvyšší úrovně, který vyniká v pohlcování nepřátelských útoků svým čelní pancířem, který dosahuje efektivní tloušťky 377 mm. Na oplátku dokáže zasadit ohromnou ránu za 560 bodů výdrže. Je důležité si zapamatovat, že byste neměli odhalovat relativně slabý boční a zadní pancíř. Přestože obě děla nabízí podobné poškození za minutu, můžete si zvolit mezi silnějším úderem a lepším chováním děla. Je důležité využívat přednosti tanku!

Tank XT-100 LT se ve skutečnosti nedostal dál než do fáze prototypu. Jeho relativně nízký profil, působivá rychlost a 100mm dělo z něj činí ideálního průzkumníka. Se skvělým měrným výkonem, maximální rychlostí 72 km/h a dobrým maskováním můžete rychle vjet na pozici a provádět průzkum pro svůj tým. Když se nepřítel příliš přiblíží, využijte vyvážené dělo a odolný pancíř a probojujte se z obtížné situace. Vyhněte se zapojení do intenzivních přestřelek, namísto toho využijte svou rychlost a hbitost, přestřelkám se vyhněte a zajistěte, že vaše výstřely budou maximálně efektivní.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama