WoWs vývoj se distancuje od akce na EU

O tom, že evropská verze série misí, sdružených do akce „Project R“, se změnila v podání WG EU v pěknou frašku, když EU server bude patrně jediný, na kterém se bude hlavní cena losovat, nikoli rozdávat všem, kdo na ni mají nárok, o tom jsme tu už psali. Protože další nepochopitelný krok evropské pobočky, všemožně se snažící po tisící nasrat evropskou komunitu, vzbudil velký rozruch nejen v Evropě, ale i na ruských a amerických fórech, se svým vyjádřením přišli i sami vývojáři World of Warships z Petrohradu.

Ještě předtím ale vyjádření MrConwaye k celé věci. MrConway je komunitní koordinátor a všimněte si toho velkého červeného nápisu „WG staff“ pod jeho avatarem, který znaměná, že je zaměstnancem společnosti Wargaming. Všimněte si červeně označeného textu. Volně přeloženo „Osobně bych upřednostnil formu, kdy by se loď rozdala dvěma tisícům hráčů s nejvyšším počtem perel, nebo všem hráčům, kteří splnili podmínky.“ Takže první zaměstanec WG by nám to radši rozdal všem.

No a nyní k vyjádření vývojáře. Volně přeloženo „Netuším proč… na RU serveru je to pro všechny a bude to USS Marblehead. Zřejmě nějaké regionální preference.“ Šlo o odpověď na otázku, proč je to v Evropě tak, jak to je a proč je to v Rusku jinak.

Takže ruský zaměstnanec společnosti Wargaming z Petrohradu nechápe, proč by v Evropě neměli dostat loď všichni, evropský zaměstnanec společnosti Wargaming v Paříži by to nejradši rozdal všem, ale jaksi … … ehm … skutek utek. Všichni to nedostanete. Splnili jste podmínky a nevylosovali vás? Pešek.

Opět GG WP, WG EU.

Implied_facepalm

Zdroj: http://thearmoredpatrol.com/2016/01/19/wows-dev-on-the-limited-eu-amount-of-kamikaze-ships/

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

45 komentářů k “WoWs vývoj se distancuje od akce na EU”

 1. Kiposh napsal:

  Co to do prdele je s tou naší EU mentalitou. Samé problémy stejně ve WoT. Opět na misi FV4202 jako poslední. V Rusku už bude odehraná a tady teprve začne. WTF kurva?

  • Bergham napsal:

   Ze tubje mise ovzyden později mi zase tak hrozne nepřijde…

   • Kiposh napsal:

    Mě to teda debilní příjde, když jsme v EU vždy poslední na všechny možné mise, maratony, tažení atd. A to se nebavím ani o tom že všude jinde mají těch akcí 2x více

   • Tobi_1989 napsal:

    Pán bumbal už takhle po ránu?

  • Yetyn napsal:

   Tak pokud je ta samá akce za stejnejch podmínek, akorát v jiným období, tak bych fakt problém nehledal, ale že jo kdo chce psa bít hůl si vždycky najde…

   • Kiposh napsal:

    Problém je to v tom, že pak na ostatních divizích mají více akcí protože tady je všechno roztahané.

    • Yetyn napsal:

     Počet a kvalita akcí to už je bohužel věc druhá.

     • Kiposh napsal:

      Na to jsem právě narážel. Oni uveřejní teďka tuhle akci pak další všechno natáhnou na několik měsíců a na konci roku zjistíš, že na RU serveru měli o tažení a maraton více za rok než tu

  • __yuri__ napsal:

   co znamena, ze ludia budu mat viac casu na grind centa AX

 2. SteelFox napsal:

  Zdá se, že v Evropě sedí nějaká žába na prameni. Zřejmě by stálo za to, aby si na tuto žábu někdo zodpovědný pořádně posvítil. A to velmi rychle. Pokud se ukáže, že to není zakletá princezna, ale pěkně vypečený žabák Emil … měl by mu někdo pořádně provětrat žabí stehýnka! :)

  • Fluttershy_pony_ napsal:

   A právě nick si napsat nechceš?

   • Fluttershy_pony_ napsal:

    Pravej

    • Crackonosh napsal:

     Mě to teda jako pravej nick připadá :/

     Nebo je tohle snad levej nick?

     • Tobi_1989 napsal:

      No, obno jde o to, že „Steelfox“ jakožto WoT účet je človíček s 322 wn8 a 622 bitvama total, proto mu tu Poník píše ať si dá pravej nick…

     • Rallytravel napsal:

      A je nutné mít nějaký určitý win aby tu mohl diskutovat? Poníku ty u každého napřed zjisšťuješ win a počet bitev? Jsi šťastný člověk, tolik volného času :-)

     • cihla963 napsal:

      Je to
      Adrike no.2 😀

     • miras napsal:

      Nechápu tyhle lustrovače statistik. Někoho mu představíš v hospodě a on poběží domů se podívat jaký má staty, jestli se s ním má bavit, nebo ne… Mě je u zádele, jaký má kdo staty, nebo tanky, nedej bože kolik odehrál bitev. Proč to pořád někdo řeší? Zřejmě mu setkání s někým, kdo má nižší wn8 způsobuje božskou erekci! Pánové, zkuste reálnou ženskou… je to neporovnatelný!!!

     • Tobi_1989 napsal:

      ono nejde o to aby měl winrate, ale někdo kdo zjevně v diskusi jeví známky pochopení hry asi nebude tatáž osoba jako bot s 320 wn8

     • Fluttershy_pony_ napsal:

      Jde o to že sám řekl že to jeho nick není tak bylo fajn vidět tu fialku co tu vypisuje

    • SteelFox napsal:

     Poníku, pro tvůj klid duše … WoT hraji od cca června 2012 a mám v něm dva účty (.. ano, jsem trouba, jedna z mých největších hloupostí v životě) a tudíž mám ve WoT i dva nicky. V tomto roce jsem navíc začal hrát AW a WoWs, a v každé z těchto her mám další dva rozdílné nicky. SteelFox je jedním z nich (.. ok, ok … tohle je web wot.cz … a já používám nick z jiné hry .. nu což, sorry).
     Přesně z důvodu toho, že se někdo bude při argumentaci ohánět win8, počtem bitev apod. zde nepoužívám ani jeden nick z WoTka. Sám sebe nepovažuji (s ohledem na wn8 něco přes 1200) za nijak výjimečného hráče WoT, s nahranými desítkami tisíc bitev, přičemž na jednom účtu ve WoTku mi zvývají 3 poslední mise na Obj 260 (.. ke kterým jsem se dohrabal spíše vytrvalostí, než super skillem).
     Stačí ? Ne nejsem nějaký fantom, jen mě v posledních letech uchvátily týmové on-line-ovky. Měj se, snad jsem alespoň částečně ukojil tvou zvědavost. :)

     • SteelFox napsal:

      Oprava: V loňském roce jsem navíc začal hrát AW a WoWs, …

   • joeross007 napsal:

    Jsou hráči,co maj 200 bitev a názor,který má hlavu a patu,a pak ti,co maj třeba18000 bitev a nic.A k…zrovna jsem se zařadil mezi Vás druhé :)

 3. Kancobijec napsal:

  EU content managery už měli dávno s ostudou vyházet. jen WG škodí.

  • GeoCZ napsal:

   to ale nikdo neudělá, dokud vydělávají veliký prachy… oni zvolili docela agresivní a tvrdý přístup, ale pokud závisláci platí (a to evropaní asi platí a možná i víc než zbytek světa), tak pro svoje šéfy makají dobře… nenaděláme nic..

   • jirson napsal:

    no ale prece to eni tak dlouho co nekdo odnich tvrdil ze jim vlastne o platici hrace ani tak nejde jan jin staci aby jsi hral dlouho …. 😀 nejak jsem to nepochopil ostatne jako nechapu pristup wg

   • pepos81 napsal:

    Přesně jak říkáš, dokud my budeme hrát, kupovat p.u.. Tak oni nás nebudou zbytečně rozmazlovat, až přijde ten čas tak začnou.

 4. Marian49 napsal:

  Ešte že som prestal hrať Wows.

 5. cz_ironclad napsal:

  Skoro bych řekl, že ten co vymýšlí ty mise, je nastrčený „špion“ od konkurence. Jinak si takové chování k zákazníkům nedovedu vysvětlit!

  • SteelFox napsal:

   Možná by někdo z vedení WG mohl zařídit, aby MrConway jako komunitní koordinátor makal celý měsíc a na konci měsíce by se losovalo, zda MrC dostane výplatu nebo ne …

 6. keijei napsal:

  Já bych řekl, že EU jede na sluníčkářské vlně a úmyslně dělá nasírací akce, které vedou k odlivu hráčů. EU nemá zájem mít militantní obyvatelstvo, které se potenciálně špatně ovládá. Ideální je mít bandu hodných ovcí, která může makat a o zbraních a vojenství neví vůbec nic.

  • Tobi_1989 napsal:

   Jojo, protože z WoT/WoWs se toho o zbraních a vojenství dozvíš tolik, že by ti jednou mohlo rupnout v kouli, postavit si na zadním dvorku USS North Carolina a vyplout na Brusel svrhnout režim…

  • vojtech_luza napsal:

   Tohle už mi přijde hodně ujetý. Jak kombinuješ politiku s pitomou hrou.
   Vlastně s tebou nesouhlasim ani v té ovladatelnosti.
   Nejlíp je ovladatelnej panáček v uniformě. Neposlechneš ,zastřelí tě. A válečnej stav zdůvodní jakoukoliv nespravedlnost. Takže si dejme dobrý pozor, kým a proč se do té uniformy necháme obléci.

  • pepos81 napsal:

   Jako taky mám tyhle stavy. Ale tohle už je jiný vesmír. 😀

 7. sprototles napsal:

  mne sa zda, ze WG EU ma rovnako vela inteligencie ako Europska Unia

 8. Grux napsal:

  Jako pokusím se, ale k mýmu štěstí mě nevylosujou. To mě tak sere, že zadržujou americkýmu a ruskýmu serveru. Vlastně serou jen na Evropu, zmrdi!

  • Crackonosh napsal:

   Ono to není, že by WG sral na Evropu, to WG EU sere na sebe.

   • coco (t) napsal:

    Já tě opravím ….sere na tebe….na me…a vsechny co maj eu ucet….

 9. SanyaJuutilainen napsal:

  Jen podotknu, že v článku je to trochu zavádějící – MrConway bey to nerozdal všem, píše doslova: „Systém, který by to dal nejaktivnějším hráčům (2000 nejaktivnějších perlorodek) nebo systém, který to dá hráčům nad nějakou hranicí“ – pravděpodobně tady nemá na mysli těch 150, jinak by je zmínil.

  Se zbytkem celkem souhlas. Uvidíme co RU řekne na EU připomínky.

  • carramba66 napsal:

   To by museli to kriterium zvysit, coz je nepravdepodobne. Teoreticky lze ziskat 195 perel, mezi 150 a 195 je velmi maly prostor.