WoWs: Velké změny v aktualizaci 0.5.6

Aktualizace 0.5.6 přináší do World of Warships celou řadu změn. O většině z nich už jste tu mohli číst, teď, po spuštění testovacího serveru, se pojďme podívat, jak změny vypadají ve hře. Ať už jde o nový trup Admirala Hippera, novou obrazovku statistik po bitvě, nové permanentní kamufláže a spoustu, spoustu dalšího. Pozor, v postu je hodně obrázků!

Nový „atlantický“ trup německého křižníku Admiral Hipper

U letounů, vypouštěných z katapultů, je nově vidět, jak jsou daleko

Nové permanentní kamufláže (2x New York, Yorck, Roon):

Nový pobitevní screen

Nakonec galerie změn tak, jak ji zachytil jeden z hráčů. Popisky jsou anglicky, ale je dobře vidět, o jaké změny jde.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

9 komentářů k “WoWs: Velké změny v aktualizaci 0.5.6”

 1. Wolf903 napsal:

  nikdy jsem s tim tady nemel problem ale najednou mi ty vase obrazky u prispevku nejdou nacist.

 2. Bergham napsal:

  Změny v UI chválím. Ale při návrhu těch kamufláží pro NY se tam asi někdo poto…

 3. Smrtka GT napsal:

  a ty pobitevní statistiky, sláva po tom sním už od bety, stačilo by mi jenom abych věděl kolik jsem které lodi ubral, ale tohle? jásám, asi jim za to postavím řadu chrámu a pomínku konečně něco s čím mi fakt udělali radost

  • MarfyArt napsal:

   Ještě by se hodilo přidat udělenou DMG přímo do hry… Módy si neinstaluju a tak mi toto docela schází…Také by něco měli udělat s hranicí kouře, která neni vidět, pokud v něm hráč s lodí je… Módy toto řeší, ale na druhou stranu je to i vodítko pro ostatní hráče, protože to generuje kruhy s momentální pozicí DD ve středu kouře a tak se dá snadno tato pozice odhadnout + pohyb schovaného DD v kouři. WG by měl toto vyřešit s viditelnou hranicí kouře jen pro toho, kdo ho generuje a modifikovanou úpravu by měli zakázat.

 4. MarfyArt napsal:

  – U letounů, vypouštěných z katapultů, je nově vidět, jak jsou daleko.

  No konečně…. Je to vždy pakárna, když útočim s DD na BB a kolem poletuje jeho letadlo a není vidět jak je daleko aby mě nespotlo…

 5. MarfyArt napsal:

  – Nový „atlantický“ trup německého křižníku Admiral Hipper

  Jen doufám, že když už má člověk Hippera v topu, tak tento trup dostane zdarma…