WoWs: V Rusku jsou v prodeji „vlaječky“

I World of Warships má svoje premiové spotřební vybavení. Místo bedniček limonády nebo tabulek čokolády je ale na lodích představují vlaječky, které je možné si na loď pověsit. Už zdáli tak dáváte najevo „bacha, jsem dobrej, mám vlaječky“. Tedy bylo tomu tak až doposud, protože další vlaječky nad základní sadu nebylo možné získat jinak, než skvělými výkony v bitvách. Nyní se to mění, na ruském serveru už je možné vlajky kupovat v eshopu.

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

13 komentářů k “WoWs: V Rusku jsou v prodeji „vlaječky“”

 1. Ondrysman napsal:

  A dá se na loďe dát kamufláž jako ve wot ?

 2. Pet424 napsal:

  jo ještě vedet jak se tam dávaj

  • carramba66 napsal:

   Musíš mít určitý level účtu, do té doby používat nejdou.

 3. 12Stig12 napsal:

  no, WG se řídí podle reklamy jedné banky – poplatek za… – když to vynáší tak co?

 4. Rallytravel napsal:

  A každou padesatou vyhranou bitvu dostaneš speciální kamufláž vodní trist kdy tě nevidí nikdo. A ty nikoho. Ale je tam nějaký bug protože hned následující bitva je ban v suchém doku za AFK.

 5. lukass napsal:

  Se dalo čekat, ne? 😀

  • samil1976 napsal:

   At si strčí vlaječky do prdele v několika posledních dnech se mi stává že v jednom týmu je jedna letadlová lod, v druhym jsou dvě to ty debilove neumí poskládat dva podobný týmy. Bude to stejné jako wot, nevyváženost použijou k udržování průměrného winrate. Klasika wot, jde vám to a pak přijde 10 her ve kterých neotočíte výsledek i kdyby jste se posrali. Tahle hra bude fungovat stejně.

   • lukass napsal:

    Hmmm hraješ betu která je otevřená pár dní. MM se předvádí, ale ve stejnou denní dobu mi lodé přijdou hratelnější než tanky.

   • Stratos_HF napsal:

    A proto stejně jako v tankách,se musí hrát četa.Hrajeme většinou 2x CA a 1x BB (ta nás podporuje zezadu) a jde to.Na skore jsme v +.Za týden z 51% na 55%,takže u mě dobrý