WoWs: Tachibana v PC Gameru

Už před nějakým časem jsme tu psali, že ve World of Warships, stejně jako ve World of Tanks, existují stroje, ke kterým není jednoduché se dostat. Mezi nimi je například malý japonský torpédoborec 2. tieru Tachibana. My pro vás teď máme vcelku nijak složitý návod, jak ji získat.

Tachibana
– nevydaný IJN tier 2 torpédoborec, 5×1 76mm děla, 2×2 18″ torpéda

Tachbanu bude možné získat v listopadovém čísle anglického magazínu PC Gamer (číslo 284). Tento časopis se dá získat většinou pouze ve větších trafikách, zapojených do nějakého řetězce, myslím, že jsem je zahlédl i v Tescu. Internetem se šířila informace, že kód bude možné získat i v online verzi časopisu, kterou lze stáhnout třeba do mobilního telefonu, ale podle vyjádření evropského komunitního týmu s mobilní verzí kódy distribuovány nebudou. Což je celkem škoda, protože pak by se k nim dalo jednoduchým fíglem se zrušeným online předplatným dostat zdarma.

Kódy budou dva, jeden invite s premium účtem a se stáním v přístavu a druhý rovnou s lodí a nějakým vybavením. Je otázka, zda se PC Gamer v ČR kupovat vyplatí, přesnou cenu neznáme, ale jistě se bude pohybovat někde na hranici ceny za pětkový sovětský křižník Murmansk, což je loď fantastických kvalit, kterých jistě dvojková Tachibana těžko bude dosahovat. Pro sběratele to ale možná bude zajímavá koupě.

Balíček by měl vypadat nějak takto

Za informaci děkujeme hráči von_chom.

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

5 komentářů k “WoWs: Tachibana v PC Gameru”

 1. Desert_Eagle_5 napsal:

  Zpráva dobrá škoda že žiju v takový prdeli kde to neprodávaj.:-D

 2. SurreyCZ napsal:

  To si můžou strčit do pr… :)

 3. Sipovsky napsal:

  Za dvojkovej Tier to nestoji…

 4. SteelFox napsal:

  Tak Tachibanu jsem nikde nesehnal …

  Obchodník se zahraničními časopisy – http://www.magaziny.cz – mi dopověděl, že dané číslo PC Gameru je všude vyprodané. Možná je jen elektronická verze .. sorry, neměl jsem zájem – bonus kódy totiž neobsahuje.
  Ani návštěva cca 5 prodejen novin a časopisů (včetně Tesco a Globus) k úspěchu nevedla.
  Jediné, co se vyrojilo … spekulativní prodeje na eBay … samozřejmě za „tučné“ peníze.

  Příště … se na to úplně vykašlu. „Borci“ z WG tuto akci na hráče ze střední Evropy evidentně nesměřovali. .. No nic, další negativní zkušenost s WG.