WoWs: Tabulky neviditelnosti DD při střelbě

Ve World of Warships, stejně jako ve World of Tanks, funguje spotování na principu vzdálenosti. Každá loď má nějaké camo, díky kterému je vidět na určitý počet kilometrů. A stejně jako ve World of Tanks i ve World of Warships se tato vzdálenost zvyšuje, pokud cílová loď střílí. Lehké tanky ve WoT však občas nejsou vidět ani při střelbě a ne jinak je tomu i s torpédoborci. V článku tabulka, na jakou vzdálenost mohou torpédoborce střílet nenaspotované.

I pokud neumíte anglicky, důležité jsou dva poslední sloupečky, ve kterých je vidět, zda je loď schopná střelby na maximální vzdálenost bez naspotování i bez jakýchkoli upgradů a ve stocku, v posledním sloupci je totéž, ale pro elitní loď s veškerou výbavou.

Zdroj: http://thearmoredpatrol.com/2016/01/20/datamined-destroyer-stealth-fire-ranges/

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

13 komentářů k “WoWs: Tabulky neviditelnosti DD při střelbě”

 1. chom napsal:

  tabulka pro krizniky by nebyla ?

 2. borakira napsal:

  Skoda ze ten posledni sloupecek je se skillem na kapitanovi. 15+ bodu bude mi clovek vyexpenych az na 9 nebo 10 tieru a na nizsich je tabulka tedy trochu teoreticka …. no ale dopocitat to jde.

 3. Grux napsal:

  Všude YES, mě to celkem sere, hraju za bitevku, 2 kiláky ode mě je dd a já ho nevidím

  • chom napsal:

   coz je samozrejme naprosta blbost :-)

   • Bergham napsal:

    +1

   • Grux napsal:

    Blbost? Když dá smoke, tak ti poblikává. Příště nepiš, že je to blbost, když něčemu nerozumíš :-)

    • chom napsal:

     tak blika nebo ho nevidis ? mas v tom nejaky curbes, ujasni si to
     a na dva kilaky nemuze byt neviditelne nic, protoze proxy spot
     chtelo by si to vic nastudovat herni mechaniku

  • Bergham napsal:

   No mi se jedno ustalo, že do mě DD vrazilo a nespotl se.

   • Eldorfen napsal:

    To spíš byla nějaká chyba mezi klientem a serverem. Japonští DD jsou dost neviditelný. Takže když mě něco když hraji DD tak vím že poblíž je Japonec a čekám torpéda 😀

 4. Bergham napsal:

  Tak vytištěno. :)

 5. muichal napsal:

  Pokud DD střílí nebo odpaluje torpeda měl by bít vydět a ne že na mne střílí z vody nějaká ponorka 10 tyr je voničem měl jsem montanu prodal jsem ji šel jsem po japonskej mám yamato a taky probvlem s dd . nejlepší lod je FUSO aspon si rozumně zahrajete a žadny scifi zdarec pani vývojáři