WoWs: Snížení ceny oprav

Poté, co jsme získali zpětnou vazbu od hráčů, rozhodli jsme se prodloužit náš experiment s WoWs ekonomikou, která potrvá až do konce Července. Prioritou našeho testu bylo, aby lodě vyšší úrovně byly zábavnější a proto jsme snížili cenu oprav lodí úrovní 7. až 10. Nyní jsme to snížili přibližně o 40% na úrovni 10. a 25% na úrovních 7. až 9. Upozornění: Toto platí jen na vyzkoumatelné lodě (ne pro Prémiové). Berte na vědomí, že toto je jen test a budeme analyzovat výsledky a až poté se budeme rozhodovat, jestli změny necháme ve hře nebo nikoli.

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

14 komentářů k “WoWs: Snížení ceny oprav”

 1. Franta napsal:

  Zdar

  nějaké bližší info WoT 2.

  V jaké fázi to je kdy bude alfa nebo beta test?tento rok?

  Ahoj Kirukato víš něco bližšího k WoT 2.0-když tak sem hod svůj email a já ti písnu.
  dík

 2. palino156 napsal:

  Je to aj pre servery EU alebo zase len pre RU

 3. UnicumTomato napsal:

  Do WoTka by to taky mohli zavést … 😀 😀

 4. Hrdý Boľševik napsal:

  a čo WoT-ko vy k*k*ti z WG, čo som si za 4 roky hrania všimol tak skôr ste neoficiálne znížili zárobky a to celkovo.

  • asemi83 napsal:

   To WOTko ještě někdo hraje??? :-):-):-)
   Na WOWS je jedna výhoda, když se ozveme, tak nejpozději do 3 měsíců (ale většinou dříve) dostaneme po čem jsme volali. Příklad: zaměřovače, hodiny atd atd ( a teď dostaneme počitadlo DMG rovnou v bitvě v reálném čese a ještě herní režim PEVNOSTI)

   • Grulda napsal:

    Tak si to uži, dokud máš s kým hrát.;-)

    • Bergham napsal:

     Lol. Dej si krupičku a jdi spinkat.

     • asemi83 napsal:

      No krupičku, chlapečku, už nepapají ani moje dvě odrostlejší dcery, ale třeba by jsi si ji mohl dát ty a pak jít hajinkat, třeba ti maminka záspívá ukolébavku na dobrou noc.

     • bcstano napsal:

      nahodou krupica kompletne zasypana grankom a maslom je dobry dezertik a nie len pre deti :)

 5. Bohi72 napsal:

  Je to dobrá zpráva pro hráče WOWS. Zajímavé je, že u WOT je opačná strategie a to už i u prémiových vozidel. Výdělky jsou menší než dříve.

 6. MarfyArt napsal:

  Hodně dobrá zpráva… Ale ten skok v procentech (T9 -25% a T10 – 40%) je nějak hodně velkej… Navíc, proč to snížení už od T7? Copak někdo prodělává už na T7? Nechápu… V každém případě to je nejlepší zpráva pro tiery 7 a 8. Devítky si dle mého názoru vzhledem k 40 % desítek zasloužili 30 %… Ale proč ne… Alespoň něco…