WoWs: Project R míří do Evropy

O akci „Project R“ jsme tu už psali několikrát, jde o jakousi sérii misí ve World of Warships, vzdáleně podobnou tomu, čemu ve World of Tanks říkáme „maratón“. V současné době je celý koncept testován na asijském serveru, ale jak se dnes vyjádřil Ectar, komunitní „něco„, můžeme Project R čekat brzy i v Evropě.

Ectarovo vyjádření:Project R bude brzy a loď se nebude prodávat.

Podmínky jsou známé zhruba tyto:
Získáváte „perly“ a plníte jednotlivé mise; za ně dostáváte postupné odměny a nakonec i loď. Perly sbíráte pro sebe i všechny ostatní a podle jejich celkového počtu za všechny hráče se budou rozdělovat odměny, přičemž ta nejvyšší, odměnová loď Kamikaze R bude pouze pro ty, kteří do společného „jmění“ přispěli alespoň 145 perlami za mise.

Odměnový torpédoborec Kamikaze má 4x120mm děla a 3×2 21″ torpéda, screeny se základními parametry níže. Jde vlastně o velmi mírně upravený japonský torpédoborec 5. tieru Minekaze.

Homepage akce Project: R

Zdroj: http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/38146-the-r-project/page__st__140__pid__771992#entry771992

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

10 komentářů k “WoWs: Project R míří do Evropy”

 1. Grux napsal:

  Už se těším :-) . Konečně super event ve wows

 2. Maras555 napsal:

  asi to bude jen na Randomu… že?

 3. Cj0071 napsal:

  neví někdo kdy přijde nová sezona osobních misí na wot ?

 4. Qill napsal:

  Co je prosím myšleno tím Komunitiním „něčím“….oprevdu to nechápu -_-

 5. MarfyArt napsal:

  Když srovnávám tuhle Kamikaze a normální Minekaze, tak mi není moc jasné, proč se namáhat nějakým šíleným maratonem… ???

  • Grux napsal:

   Hmm, já to aspoň zkusím, protože sbírám lodě a navíc 5kový premiak může slušně vydělat :-)

   • MarfyArt napsal:

    No, po tajném nerfu výdělků Murmansku už pětkový prémiáky nějak závratně nevydělávaj (na výdělky máme osmičky)… Pokud by se jednalo třeba o ten Fujin, kterej je naprosto srovnatelnej s Minekaze, tak bych to chápal… Minekaze je super DD a jednou si ho koupím zpětně znovu (pokud bych měl Fujin, tak bych nemusel)… Ale Kamikaze je prostě parametrama horší… Především ten doplav torpéd zkrácený oproti Minekaze o 1 km je pruda… Pro nespotnutelný odpal rybek budeš mít v podstatě jen pásmo 1km a to není moc…

    • Maras555 napsal:

     to sis asi spletl né? fujin, minekaze a Kamikaze mají všichni stejný doplav torpéd