WoWs: Porovnání víkendových nabídek

Jeden z hráčů si dal tu práci a porovnal víkendové nabídky na jednotlivých serverech World of Warships. Je z nich zřejmé, na které servery se nyní společnost Wargaming zaměřuje, resp. na kterých testuje nové stroje. Jak vidno z grafického porovnání, zdaleka nejlepší nabídky mají na asijském serveru. Je to možná proto, že v Asii se skuteně spousta nových mechanik i lodí testuje jako první.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

7 komentářů k “WoWs: Porovnání víkendových nabídek”

 1. Unikitty_CZ napsal:

  EU server není poslední? Jsem šokován!

  • Maras555 napsal:

   to jen proto, že na NA serveru se Texas objevil až o den později… jinak my tu máme jen dementní Tirpitz, který už má každý a Saipan, který už na ostatních serverech v prodeji byl.

   • Bergham napsal:

    Lol. Kdyz se neprodava, tak tu rves, ze ho chces. A ted zas, ze se prodává a mají ho vsichni. Wtf?

    • Maras555 napsal:

     si mě snad někdy viděl že bych řval že ho neprodávaj ? tirpitz mám už od doby kdy se poprvé objevil v prém. obchodě… trochu nechápu co to tu mektáš za hovadiny.

 2. Maras555 napsal:

  myslíte že je to přímá úměrnost ? čím méně hráčů na daném serveru hraje a čím více je daný region v prdel…. tím jsou v premium shopu lepší nabídky ?

  • Geokex napsal:

   Čím méně, tím více….
   To je spíš nepřímá úměrnost 😛

 3. chom napsal:

  ty balicky s vlajkama :O ja chci takyyyy