WoWs: Patchnotes aktualizace 0.5.1

Přinášíme vám seznam změn, které přijdou do World of Warships s aktualizací 0.5.1. Změny jsou celkem podstatné a ne nadarmo je tato aktualizace prezentována jako první velká od formálního spuštění hry. Do WoWs přibydou atmosférické efekty jako tma nebo polární záře, přepracovány budou některé mapy, pár lodí (zejména amerických) dostane buff. Seznam všech změn je v článku.

Seznam hlavních změn
– americké křižníky 9. a 10. úrovně Baltimore a Des Moines dostaly buff pancíře
– americké torpédoborce dostaly buff děl a dosahu torpéd
– japonský premium křižník 8. úrovně Atago dostal možnost spotřebního vybavení Opravářská četa
– zvýšena přesnost střemhlavých bombardérů amerických i japonských letadlových lodí
– japonské letadlové lodě – torpédové bombardéry budou torpéda vypouštět s menším rozptylem
– dotknutí se okraje mapy bude znamenat výrazné snížení rychlosti

Všechny změny (WG text)

Mapy: Nové a staré, den a noc
Předchozí velká aktualizace rozšířila geografii hry World of Warships a přinesla nám dvě nové mapy: Úžina a Šalamounovy ostrovy. Tady jsme nepřestali: tři nové mapy společně s nesčetnými vylepšeními stávajících míst dorazí v aktualizaci 0.5.1.

Ohňová země je dostupná pro úrovně VII až X. Představuje prodloužení Jižní Ameriky, která je bohatá na strategicky důležité zdroje. Jedná se o velmi nebezpečnou oblast, kterou se obtížně plaví z důvodu velkého počtu ostrovů, které jsou domovem obřích měděných dolů.

Past představuje skupinu ostrovů v srdci pacifické fronty, které mají strategický význam. Historie nám vypráví příběh o prudkých bitvách mezi flotilami Spojených států a Japonska v horkých vodách mezi skalnatými tropickými ostrovy s rozsáhlým atolem uprostřed. Mapa bude dostupná pro všechny lodě VIII. až X. úrovně.
Polární záře představuje rekonstrukci dobře známé mapy „Sever“, na které se setkáte se změnami počasí a která se objeví ve hře jako dodatečná mapa. Střety se budou odehrávat poblíž norského pobřeží, které připomene našim fanouškům historie slavné lovy bitevních lodí a nájezdy křižníků během bitev o severní Atlantik pod pláštíkem polární noci. Ano, jedná se o první noční mapu ve hře World of Warships, ale museli jsme vyladit osvětlení tak, abyste stále viděli, kam střílíte. Na základě zpětné vazby od hráčů budeme tento koncept dále rozpracovávat.

Dále čtěte zde: http://worldofwarships.eu/cs/news/cbt/dev-bulletin-051/

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

11 komentářů k “WoWs: Patchnotes aktualizace 0.5.1”

 1. Antik napsal:

  Tento vikend jak bylo drive avizovano nebo doslo k odlozeni?

 2. Grux napsal:

  Bude zvýšena přesnost stremhlavych bombardérů. Super, už teď se jim jen tak tak vyhýbám (a navíc ne vždy se to podaří)!

  • Bergham napsal:

   No na druhou stranu neni nic zabavnejsiho, než kdyz s CV cekas 4 min. na útok a potom zasahnes jednou bombou…

   • Hacker napsal:

    4 min. s CV čekat na útok??? To máš asi letadla na šlapací pohon nebo hodně retardovaného kapitána, za 4 minuty bitvy s CV už máš mít potopenou jednu loď nebo rozdanou dmg odpovídající jedné lodi, jinak jsi týmu jen na obtíž. Bože nejen ve Wot hrajou lidi bez mozkových závitů, ale už i do WoWs se to začíná stahovat.

    • Bergham napsal:

     Aby ses nepos..l. Tak jestli to nejsou 4, jsou to tři. Je to úplně jedno.

    • An7yk napsal:

     jono, milý Hacker, bez mozku mi přijdeš jenom ty, podívej se co za sračku jsi napsal … hold každej není dokonalý jako ty tak se uklidni

 3. Lukáš napsal:

  Vim ze mam debilni otazku ale wows uz je live serveru nebo jeste openbeta ?? Dekuji za odpoved

 4. Skreder_cz napsal:

  Twl, torpéda blíž u sebe… To budou dva zásahy za 10k…