WoWs: Obrázky Dunkerque

O nové prémiové francouzské bitevní lodi 6. úrovně Dunkerque jsme tu už zmínili a nyní tu máme pár nových obrázků. Jde vůbec o prvního zástupce Francie ve World of Warships. Koupíte si tuto prémiovou loď? A budete zkoumat tento nový národ? Pište do komentářů.

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

17 komentářů k “WoWs: Obrázky Dunkerque”

 1. Bohi72 napsal:

  Vypadá luxusně, ale děla jsou TOP. Uvidíme, jak budou přesné. Zadní věže nejsou, tak strategie bude pouze útočit. :-) Počkám si na recenzi a pak možná koupím.

 2. SurreyCZ napsal:

  Koupím, jen doufám že to nebude zas až takový papír, že budu dostávat citadely i ze předu 😀

  • Rostdor napsal:

   Ako take Izumo co je schopne aj celne dostavat naklad ? uz snim je ta hra vcelku tazka ale aspon to ma sekundarky, toto bude natom asi horsie

 3. MarfyArt napsal:

  Hmmm… Bitevky moc nemusim… DDčko to neni… :) Ale umístění dvou 4dělových věží ve předu vypadá zajímavě… Pro útok by to mohla být dobrá loď. Pokud někomu vyhovuje styl ala Izumo, tak tohle bude jeho milášek. Na rozdíl od Poláků a Číňanů se dá předpokládat v nějaké dohledné době i standardní strom lodí a tak cvičení kapitána nebude tak samoúčelné.

 4. baker001 napsal:

  pěkný .Nechcete přidávat víc aktualit z wowa .Dřív se to jima tady jen hemžilo

 5. Willy_Fey napsal:

  Scharnhorst jsem dnes potkal v bitvě a trochu mu s Hipperem pocuchal zábradlí…

  • maskot napsal:

   a inac ako dopadol? Ktory bol v tabulke?

   • David napsal:

    Já ho dnes taky potkal v T9 bitvě, tak jsem ho vyslýchal a dost si ho ten hráč chválil + dopadnul na konci se 2100+ xp

  • Tony_Z napsal:

   Neudělal jsi screen?

   • Willy_Fey napsal:

    Sakra, neudělal :-) , no a dopadlo to blbě, byla to první bitva s Hipperem ve stocku a namotal jsem se mezi víc lodí takže jsem dostal nakouřeno… a dorazil mě Scharnhorst :-). Ukládají se ve Wows replaye?

    • Bergham napsal:

     Musíš si je zapnout. Na internetech je spousta návodů jak na to.