WoWs: Nová polární mapa

Jeden z hráčů našel při testování nové aktualizace ve World of Warships novou mapu. Jak známo, Training room, tedy výcvikovka tak, jak ji známe z World of Tanks, v lodích není. Přesto se také ale ví, že ačkoli není vydána, je ve skutečnosti součástí hry a její zpřístupnění je jen věcí nainstalování vhodné modifikace. A právě tam, kde si vybíráte mapy, je tato nová vidět. Sice se nelze dostat přímo na ni, ale z úvodní grafiky před bitvou je dobře poznat, o co na ní půjde.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

8 komentářů k “WoWs: Nová polární mapa”

 1. MarfyArt napsal:

  Moc pěknej obrázek… :)

 2. TobiasDeVil napsal:

  Ty WG zmr.i zase tajně nerfly Minekaze….

  • MarfyArt napsal:

   Nesmíš hrát pořád jen s jednou lodí… Pak ti to tak nepřijde… :) Nebo si už tak dlouho nehrál, že ti to jen tak připadá… Člověk pomalu stářím ztrácí paměť… :)

 3. Danny202 napsal:

  Dášenka podává info ohledně nového patche (nové mapy, změny AA, nové permanentní kamufláže pro další lodě atd …. )
  https://www.youtube.com/watch?v=uiIFV2MDEo0

  • TobiasDeVil napsal:

   Mno je aspon videt snaha WoWs do hry implementovat pozadavky hracu… O tom si hraci WoT muzou nechat zdat…

   • MarfyArt napsal:

    Pokud hraju s Bensonem, tak se přiznám, že mi je hráčů s IJN DD na T8-10 dost líto… a teď po aktualizaci 5.6, kdy jim seberou torpéda s nejdelším dosahem to polovina z nich zabalí… tento patch bude ve znamení znatelného poškození CV a IJN toptier DD. To vylepšení AA obrany u USA BB jsem fakt nepochopil… No a nakonec, to „ň“ opět opravené nebude… to je doslova zdvižený prostředník české lokalizaci hry… je vidět jaký význam česká komunita pro WG má… :(

    • TobiasDeVil napsal:

     S tou cestinou bych to spise videl na neschopnost ceske pobocky upozornit a prosadit napravu…