WoWs: Námořní legendy: Kutuzov

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

12 komentářů k “WoWs: Námořní legendy: Kutuzov”

 1. Loren_Soth napsal:

  Prvni asociace – Cimrmanovo divadlo „…protoze ani Nelson, ani Kutuzov neumeli cesky.“ :)

 2. MarfyArt napsal:

  JJ… Zavři oko a spi… :)

 3. MarfyArt napsal:

  Jsem zvědavej, kdy ruský křižníky nasaděj do hry… Posádka z Murmansku už se nemůže dočkat… Na jaký tier třídu Kutuzova odhadujete?

 4. Jiriuscz napsal:

  No podle toho ,že to má 152 děla, tak mezi 6-8 tier…:)

 5. borakira napsal:

  Pridani linie lodi do hry ztezi zvysi muj zajem o ni …. mozna rebalancovani vydelku kreditu na vyssich tierech a zlepseni dynamiky hry … proste 10 az 15 minut hrat a dostat za to kulovy protoze je to o nahode kam se vydam ja a kam protihraci …. a na zmenu neni cas ani spotovani tu moc nefunguje …. takze hra naslepo a bud vyjde nebo nevyjde … ve wot je na mape jasny kam pojedou HT kde budou medka a kam se schovaji artiny na lodich nic takoveho neni …. a pak s BB clovek nic nepotka k roztrileni na jedny strane mapy jen si ho tam vyndaj nevyditelny DD … a otocit to a jet nazpatek no fakt zabava ….

  • MarfyArt napsal:

   Jednoduchá rada… Tak to nehraj… Lodě jsou podle mě dost dobře v tomto ohledu vyvážené… Když jedu s bitevkou, tak rozhodně se nesápu do sítě ostrovů, kde se hemží DD. Snažím se nejezdit nikam sám, protože to je sebevražda a hloupé oslabení vlastního týmu, když mě tam beztrestně rozstřílí víc lodí najednou. Také je ale zároveň špatně se někde krčit vzadu, což samozřejmě vede k slabému výdělku… Lodě jsou právě oproti tankům náročnější na prvotní rozhodnutí kam jet a toto vyžaduje skill. Málokdo to opravdu umí a není to jednoduché. Mám už skoro 1000 bitev a v tomto ohledu jsem stále ještě lama… Ale neměnil bych… Kdo by potřeboval další rychlou arkádovku, kde nepotřebuješ mozek a jen mačká spoušť? Já tedy ne…

   • Desert_Eagle_5 napsal:

    To co píšeš je fakt. Souhlasím skoro ve všem. Až na to, že na výběr strany je potřeba skill. Na to ti je skill k hovnu. Na to potřebuješ hodně štěstí, hlavně, když jsi s Coloradem na mapě dva bratři.
    Vůbec to nemůžeš srovnávat s Wot, protože spoting system je prakticky stejnej. To, že tě občas smázne artyna na ranu to se stane, (stejně si tě povodí i letadlovka, když ten hráč není uplně marnej:-)) ale to k tomu prostě patří. Co se tyče dd? Co na to říct je to peklo. Ale jen když s nima umí, když ne tak je v háji. DD dokáží nadělat nejvice paseky a na ních už je potřeba skill( ktery ještě nemám:-) a ne na to si vybrat stranu. Ale jinak máš pravdu naket s bitevkou mezi ostrovy je blbost nebo sám vyjet na širé moře bez podpory křižníku. Za to se platí.

    • MarfyArt napsal:

     Tak jsem to taky myslel… Viděl jsem experty, co s top bitevkou jedou sami na stranu kam nikdo z „geniálního“ týmu nejede a za moment chcípnou po salvě torpéd nějakého DD japonce. Takže pokud by ten hráč měl mozek (alespoň nepatrnej skill), sám by tam prostě nejel. CV je v rukách dobrýho hráče ultimátní zbraň a dokáže bitevku dvěma letkama torpédových bombardérů vymazat za chvilku, ale na zákeřnost artyn ve WOT to prostě nemá… Vždy je nějaká obrana a minimálně mu sestřelíš pár letadel…. Ale co asi tak uděláš zakempenýmu klikači na druhé straně mapy?

  • MarfyArt napsal:

   A ještě dodatek…
   Hraj raději tanky, to je lepší… Tam tě nevyndaj „neviditelný“ DD… :) Ale jen neviditelnější a nepostižitelnější arty. Good Luck…