WoWs: Náhled aktualizace 0.5.2

Máme pro vás obrovský náhled do všech zákoutí velmi očekávané aktualizace 0.5.2 ve World of Warships. Přináší řadu velkých změn, kromě ekonomiky, o které jsme tu už psali, také možnost vybírat si přístavy přímo ve hře, dále permanentní kamufláže, novou premium loď a řadu dalších podstatných úprav. Podívejte se na ně v sadě screenshotů, které jsme pro vás připravili.

Když zničíte na testu 10 nepřátelských lodí, ať už v PvP, tak v PvE, dostanete na testovací účet 20 000 goldů a na ozkoušení křižník Michail Kutuzov.

Nově si budete moci vybrat jeden z přístavů, který chcete použít a nebudete muset instalovat žádné modifikace, všechny jsou přímo součástí hry. Na výběr je Jokosuka, Filipíny (současný nepremiový přístav), New York, Oceán a Havaj (současný premiový přístav).

Nový přístav – New York, jak vypadá z různých stran.

Nový přístav – Oceán

Všechny premiové lodě dostanou nově bonus ke svému základnímu nátěru, všechny kamufláže tak budou premiové. Většina křižníků tam má nižší přesnost nepřátelské palby a bonus k XP. bohužel ruská kamufláž zrovna vypadá dost podivně.

Nové permanentní kamufláže se zatím týkají pouze všech premiových lodí a pak také tří nejoblíbenějších neprémiových strojů, mezi nimi je i americký křižník 6. úrovně Cleveland, jehož kamufláž zatím vypadá dost nekamuflážovitě…

… a také populární japonský torpédoborec Minekaze, který má stejné camo. Doufejme, že v budoucnu bude možné vybírat si i jiné typy barev. Jak vidíte, cena permanentní kamufláže je 1500 goldů. Což je docela dost.

Do hry byla na krátkou dobu vložena také speciální vánoční kamufláž, která dělá to samé, jako kamufláž na Halloween, tedy dá vám jeden ze dvou tradičních bonusů a pak ještě 100% k získaným zkušenostem. Vypadá vánočně.

Dole si všimněte, že všechny premiové spotřebáky nyní mají jedno použití navíc oproti neprémiovým. Zde vidíte torpédoborec Minekaze s vyvýječem dýmu a zrychlením motoru, obojí je na lodi ve čtyřech exemplářích, pokud bych měl klasické nepremiové spotřebáky, byly by oba pouze ve třech.

Úplně dole vidíte, že do bitvy zbývá 52 vteřin, přesto už se do ní můžete přepnout. Nemusíte tak dlouhé vteřiny koukat na seznam účastníků bitvy, než se potřebný počet načte. Ovšem také to znamená, že v bitvě s odpočítáváním můžete strávit třeba minutu.

V nastavení je možné si zapnout/vypnout hodiny, které se vám pak zobrazují v hangáru vpravo dole. Jestli se nemýlím, tato možnost v předchozích aktualizacích ještě nebyla. Rozhodně to ale pomůže.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

6 komentářů k “WoWs: Náhled aktualizace 0.5.2”

 1. Grux napsal:

  New York bude můj :-) . Ještě zvažuju Havaj

 2. LUKO97 napsal:

  Az na to predrazeny camo pekny,moc pekny…
  Uz abych mel Cleveland… 😉

 3. radekoskar napsal:

  me by se libila hlavně ta hudba k prem. účtu ,přístav ať si nechá někdo jinej 😉

 4. mba napsal:

  fakt vyvýječ?! tahle hrubka mě tam furt hrozně irituje…..

 5. MarfyArt napsal:

  Na Cleveland si takovouhle šílenost nekoupim… To není šťastný krok. Už ty halloweenský a vánoční nátěry jsou otřesný… Proč nemůžou přidat nějakou decentní a věrohodnou kamufláž? Alespoň že ty pro prémiáky jsou vesměs přijatelný…

 6. vojtech_luza napsal:

  Pokud by dala 100 % k expům tak bych za 150 kč na tier VIII a IX asi dal.
  ale pokud 30 % tak ne