WoWs: Mise na křižník Marblehead zdarma

Ve World of Warships právě běží mise, během které mohou hráči získat úplně zadarmo nový, ještě neprodávaný tier 5 americký křižník Marblehead. Pro nás v Evropě to má jen jednu drobnou vadu, mise běží pouze na severoamerickém serveru. Pokud tam však máte účet, neváhejte, podmínky nejsou příliš těžké a výherci se nelosují, loď dostanou všichni.

Podmínky jsou vyhlášené zde a jsou celkem jednoduché. Na fórum musíte nahrát screen lodí, které jste zničili, přičemž začáteční písmena jejich kapitánů musí dát dohoromady nápis P-A-X-M-A-R-B-L-E-H-E-A-D. U „X“ je výjimka, tam může být písmeno kdekoli ve jméně, nikoli jen na začátku. Screeny pak postnete do tohoto threadu amerického fóra a pak vám přijde křižník. Jednoduché. :)

Podle vedení evropských komunit se s touto akcí v Evropě nepočítá, nicméně není vyloučeno, že se loď neobjeví v nějakém podobném eventu v Evropě někdy v budoucnu.

Křižník Marblehead:

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

9 komentářů k “WoWs: Mise na křižník Marblehead zdarma”

 1. fany235 napsal:

  C66 je tvzj mail: carramba66@seznam.cz ?
  Kdyz ne jakej mas tedy mail?

 2. SurreyCZ napsal:

  A to pak mohu tu loď mít i na EU serveru?

  • ZajiMik napsal:

   Tak to asi ne, pokud je to jako u WoT, tak dokonce stoprocentně ne. Servery jsou oddělené

 3. vojtech_luza napsal:

  Zvažuju, že začnu znova na NA serveru, kterej bude asi trochu protekční.
  WG o ně jistě dost stojí, ale ůspěch na RU a NA zatim nic moc. Aspoň co sem četl. V EU je zájem dostatečný tak nečekam žádnou velkou snahu upoutat. Problém je, že už jsem udělal fakt velké investice do svého EU ůčtu.

 4. cNNk napsal:

  Na Paxu se to rozdava i jako kod a lod ma mit navic specialni PAX camo
  https://pbs.twimg.com/media/CNhyEARUkAAmFw4.jpg

 5. Grux napsal:

  Ať jdou do háje s NA a RU serverem a daj něco dobrýho na EU server, kde je nejvíc hráčů!