WoWs: Fotky bitevní lodě Bismarck

Z chystaných německých lodí, které by zanedlouho měly přibýt do World of Warships, se jako první ukázal už minulý týden Tirpitz, osmičková premium verze s torpédy. Nyní vám přinášíme i fotografie Bismarcku, verze bitevní lodě bez rotpéd, která by měla být součástí standardního vývojového stromu. A jestli alespoň německé premiáky budou ve hře dřív, než v ohlášeném říjnu? To nikdo neví.

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

12 komentářů k “WoWs: Fotky bitevní lodě Bismarck”

 1. Adoleho napsal:

  Carramba, len ti chcem povedať, že youteuber Sahm Lochart má sériu videí Leaked a nedávnovyšlo video o československých tankoch, a v blizkej dobe pravdepodobne výjde video T 40( Tier 6)

  • svatej napsal:

   to je historcký…na Bismarckovi žádnej rotoped nebyl

  • carramba66 napsal:

   Nemá tam nic, co by už dávno nebylo tady.

 2. destro napsal:

  Je nadhernej

 3. VK_31 napsal:

  Nick musi byt totozny s Tvym ve hre. Uz to tu bylo hodneX napsano.

 4. MarfyArt napsal:

  Tvarově pěkný model, ale barevně to nemá s Bismarckem nic společného… Kde je sakra ten charakteristický černo bílý lomený pruh na boku lodi… A kde mají německé lodě vlajku namalovanou na palubě lodi? Chápu, že tam svastika být nemůže, ale proč by tam nemohla být červená vlajka s bílým kruhem a třeba tlapatým křížem? Také barevnost děl a vršků dělových věží byla černá a ne šedá! Tohle není Bismarck!

 5. G_NEXUS napsal:

  rotpéd ? torpéd ?

 6. radekoskar napsal:

  ja nevim,mám pocit jako že není hotovej,že mi na něm něco chybí.Ale model je fajn 😉

 7. Deighted napsal:

  Bismarck bez pruhů je jako pivo bez pěny :-( Alepoň u této ikony by mohlo WG použít historickou kamufláž, klidně ať si na ostatní lodě hodí toto, ale na Bismarck nee….

  • Zabal napsal:

   Jo, tak hold musíme vydržet až bude ve WarThunderu, tam si na tom dají víc záležet :)

 8. Tcz napsal:

  Omlouvam se, nepari to sem. Stalo se vam nekdy, ze vypustite torpéda z letadla a oni se ztrati? Zadne poskozeni, nejsou ani videt. Plna letka. Jediny co me napadlo, ze při te blizkosti jsem je polozil protihraci na palubu 😀