WoWs: Efektivita skillu na zrychlení otáčení věží

Protože hodnoty otáčení věží jsou ve World of Warships na různých místech uváděny různě (jednou jako čas, za který se věž otočí o 180°, jinde jako počet úhlobých stupňů za vteřinu), je velký nepořádek v tom, jak moc efektivní je skill Marksman na zrychlení otáčení věží. Jeden z hráčů udělal zajímavou tabulku, ve které je efektivita točení věží při tomto skillu vidět naopak skvěle.

Níže je tabulka, hráč vypočítal jak celkové točení o 180°, tak také zlepšení o 2,5°/s nebo 0,7°/s podle ráže děla. Všechny zdroje dat pochází z oficiální wiki World of Warships.

Odkaz na tabulku je zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JspPhJjvZN2EsWxeSgvpIjqAFhCtD_diIOiJEGJ13yA/edit?usp=sharing

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

8 komentářů k “WoWs: Efektivita skillu na zrychlení otáčení věží”

 1. matol1 napsal:

  Dobry clanok a diky za uzitocne info 😉

 2. MarfyArt napsal:

  Že by měla Blyskawica a Mutsuki při otáčení děl stejné hodnoty?

  • Olda_S napsal:

   Dobrý postřeh… Nemají, Blyskawica má za 18s otočeno, v tu dobu Mutsuki ještě „maká“, otočí až za 30s. Ale ty to určitě víš, takže to byla víceméně informace pro ostatní… Podle mě u Mutsuki se ze 30s „sundá“ 8,8s na 21,2s.

   • MarfyArt napsal:

    To mě doslova bouchlo do očí… A ostatně každého, kdo někdy hrál japonský DD vs amíky nebo rusáky, poláka… :) NJN… „zatracenej“ lidskej faktor… chybka se stane… :)

   • Badsworth napsal:

    Že máš Mutsuki v základu?
    Pokud vylepšíš na C trup + kanony tak sice přijdeš o dvě děla ,ale zas s nimi můžeš rychleji otáčet(18s) a střílet…

    • Olda_S napsal:

     Dík za opravu. Poníženě uznávám, máš pravdu… s Mutsuki mám odjeto jen 13 bitev a tohle mi nedošlo, C trup a nové kanony jsem si tam zatím ze zbabělosti netroufnul namontovat, s C trupem a novýma kanonama je tam fakt 18s. Příšte než něco napíšu, tak budu domýšlet souvislosti až do úplného konce :-)

    • MarfyArt napsal:

     Mutsuki už dávno v přístavu nemám… :) Ale ani Hatsu zrovna na děla nehraju…

 3. SurreyCZ napsal:

  Super :)