WoWs: Druhý britský premiák HMS Campbeltown

Stejně jako v případě první premiové letadlové lodi, chystané americké USS Saipan, pro vás máme i v případě dlouho očekávaného britského torpédoborce Campbeltown sérii charakteristik a screenshotů, převzatých ze serveru Gamemodels3D.

Jako vždy je nutné upozornit, a v tomto případě na to zaměstnanci WG upozorňovali opravdu intenzivně, že charakteristiky nejsou zdaleka konečné, loď se ještě stále testuje na supertestu.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

5 komentářů k “WoWs: Druhý britský premiák HMS Campbeltown”

 1. nfp200 napsal:

  Mohl by to být použitelný troll,ale je nedostatek torpédometů na stranu. je to sice slavná loď s historií, ale jinak pouze upravený Američan.

 2. Stratos_HF napsal:

  :-) Asi bude další KillCup o nějaký zlatky

 3. SurreyCZ napsal:

  Kolik už těch lowrier premiaků mají? Že jim ještě nestačí a cpou další a další

 4. Artho123 napsal:

  No nevim teda, low tiery by mely omezit. To radsi vezmu Carolinu a vydelam sni 200 – 500k zahru.

 5. MarfyArt napsal:

  Proč a k čemu opět nějaký prémiový lowtier… I američana jsem na tomto tieru přeskočil a hrál jsem až Clemsona, kterej už za něco stojí… Veškeré mise ve hře jsou laděné T4 a vejš… Kdo by tohle chtěl? Jedině snad jako dárek k Vánocům = místo v přístavu zdarma…