WoWs: Detaily další sezóny hodnocených misí

Protože se už pomalu blíží další sezóna hodnocených bitev ve World of Warships, vydal Wargaming na fórech informaci, jak to bude celé tentokrát probíhat. A pozor, už je jasné, co budou moci vyhrát ti, kteří dosáhli na 1. rank v posledních dvou sezónách a té nové ho dosáhnou také. Bude to americký křižník USS Flint, což není nic jiného, než loď známé třídy Atlanta.

1. Divize budou následující:
a. Hodnost 22.-16. – tier 5-6
b. Hodnost 15-11, tier 6-7
c. Hodnost 10-6, tier 6-7
d. Hodnost 5-1, tier 6-7
e. superliga (pouze pro hráče, kteří dosáhli hodnosti 1)

2. Naslouchali jsme zpětné vazbě od vás, hráčů, a proto v této sezóně hráč s nejvyšším počtem zkušeností v prohrávajícím týmu neztratí hvězdu.
3. Kdokoliv dosáhne hodnosti 15 a výše, získá účastnickou vlajku.
4. Hráči budou moci získat až 3500 dublonů, pokud se jim podaří získat hodnost 1 (1000 dublonů při získání hodnosti 2 a 2500 dublonů při hodnosti 1)
5. Dosažení určité hodnosti odemkne vlajky (které budou použitelné pouze v této sezóně) a sníží náklady na opravy o 5%, 10% nebo 20% (při hodnosti 15, 10 a 5)
6. USS Flint bude speciální odměna pro hráče, kteří dosáhli první hodnosti v této sezóně i ve dvou předešlých sezónách. Hráči, kteří ještě na USS Flint nemají nárok, jej budou moci dostat v následujících sezónách. (jde o křižník třídy Atlanta – https://cs.wikipedia.org/wiki/USS_Flint_(CL-97) – pozn. carramba66)
7. Sezóna začíná 10.6. 2016 v 08:00 SELČ, poslední bitva může být zahrána 25.7. v 7:30 SELČ.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

14 komentářů k “WoWs: Detaily další sezóny hodnocených misí”

 1. radekoskar napsal:

  Líbí se mi to pravidlo neztratit hvězdu,když je někdo nejlepší v prohrávajícím týmu, kolikrát se člověk mohl usn(m)ažit a stejně nic, ale tohle je fér :) a snad to alespoň nebude tak časově náročné :)

 2. Kalixt_ napsal:

  To pravidlo, keď hráč nestráca hviezdu je fajn ale v koncovke napr. 5v3 to zapríčíní, že zbývajúci traja hráči sa budú snažiť nazbierať čo najviac XP a nie zvrátiť hru….

  • radekoskar napsal:

   Trošku tě nechápu, XP snad máš za odvedené dílo, nebo jak to máš vymyšlený? :)

   • Kalixt_ napsal:

    Nazbierať XP a vyhrať hru sa môže aj navzájom vylučovať…

    • radekoskar napsal:

     To už jsi defacto napsal, teď to popiš jak na to :)

    • Bergham napsal:

     Nejvíc XP je za capovani. A capovani vyhrává hru. Takže se spis pleteš. 😉

 3. Kryspin_CZ napsal:

  Mě zase štve, že je max tier 7. Jsem si nechal v přístavu 6 a 8. Minule byli kategorie 5-6 a 7-8.

  • MarfyArt napsal:

   JJ… lehkej podraz… Především pro ty, co si koupily LoYang… No, ale ten půjde plnohodnotně použít alespoň v týmovkách… Tedy, kdyby je ještě někdo hrál… :(

 4. TobiasDeVil napsal:

  2. Naslouchali jsme zpětné vazbě od vás, hráčů, a proto v této sezóně hráč s nejvyšším počtem zkušeností v prohrávajícím týmu neztratí hvězdu.¨
  Chvalte pána

  • MarfyArt napsal:

   No, to je logické… Takže pokud hráč s DD s rozumem pojede capovat, Tým ho na tom capu nepodpoří protože bude kempovat někde v rohu mapy… Tento hráč tam logicky zdechne, protože bez podpory se cap prostě neudrží… No a jeden z těch zalezlejch géniů za tu dobu hry než enemáci capnou a vyhrajou, tak stačí ala random něco nastřílet, získat nejvíce XP a neztratit hvězdu… Hmmm, to zní spravedlivě.

 5. TobiasDeVil napsal:

  6. USS Flint bude speciální odměna pro hráče, kteří dosáhli první hodnosti v této sezóně i ve dvou předešlých sezónách. Hráči, kteří ještě na USS Flint nemají nárok, jej budou moci dostat v následujících sezónách. (jde o křižník třídy Atlanta)
  hmmmm tak o tomhle uz stoji za to uvazovat

  • MarfyArt napsal:

   Pokud tu Atlantu ještě nemáš… :) Já ji mám a tak je mi to celkem šumák… :)

 6. MarfyArt napsal:

  Přiznám se, že mě dojmulo WG tento víkend tím, že po tři víkendy byla sleva na lodě… USA, Němci, Japonci… a teď jsem logicky čekal ty rusáky… V pátek jsem prodal Tashkenta a čekal na logickou sobotní slevu, že koupím Udaloie… No a ono hov*o… :(