WoWs: 25. 4. 2016

– Campbeltown bude možná k dispozici pouze v Rusku, ostatní servery ho údajně nechtějí prodávat, také nechtějí mít permanentně v prodeji Warspite, Blyskawicu a Tirpitz, pouze občas (tato informace není potvrzena, protože např. v Asii už se loď prodává – pozn. carramba66)
– německá bitevní loď 10. tieru papírový projekt lodi, nazvané „Gross Deutschland“
– 85% uživatelů se nové počasí líbí, v 0.5.5 bude vydáno
– možnost zobrazit si pancíř ve hře bude v 0.5.7, alespoň pro část lodí
– pracuje se na lepším systému replayů, bude ještě letos
– přesnost se všeobecně zvyšovat nebude, kempilo by se ještě víc a menší lodě by měly dost problémy
– kromě deště, který bude mít dvě intenzity, se pracuje i na sněhu, ten bude samozřejmě jenom na zasněžených mapách
– počasí každopádně nebude mít vliv na zaměřování, vývoj si přesně tohle nepřeje
– letadlové lodě čekají velké změny, pokud jde o hraní s nimi
– Shimakaze nebylo statisticky OP, ale vývoji se nelíbilo spamování torpédy, proto mu snížilo jejich dosah
– švýcarské lodě budou až po slavné československé dunajské flotile (ano, je to myšleno ironicky, nebo ani jedno ani druhé – pozn. carramba66)
– zvuk zničeného modulu se bude měnit, možná už v 0.5.6
– vývoj analyzuje výkony sekundárních baterií, je možné, že na ně budou nové kapitánské skilly, nějak se každopádně změní
– v Evropě zatím další ARP mise nebudou, Evropa prý dostane „něco lepšího“

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

33 komentářů k “WoWs: 25. 4. 2016”

 1. borakira napsal:

  nechapu proc krome okrasy sekundarni zbrane ve hre jsou …. kdyz se podivam jak dopadly udelaji 0.x% poskozeni …..

  • carramba66 napsal:

   No s tím si dovolím nesouhlasit, když máš moduly a kapitána, tak třeba s Yamatem sundáš locknutej DD docela rychle jenom an sekundárky…

   I když další posílení by jim jistě neškodilo…

   • MarfyArt napsal:

    Jamato má mimořádně silné sekundárky… U lodí nižších tierů to už taková sláva není…

   • borakira napsal:

    ja mam zatim 8tier bitevky a krizniky a stoji to za prd …. navic vybaveni a skill se musi volit a na sekundarky skoro nic nezbyde takze jsou cca v zakladu ….

    • MarfyArt napsal:

     To je přesně jak píšeš… Když se dostaneš na tier 8, kapitánův výcvik je tak v průměru na 12-14 bodu skillů a vylepšené sekundárky jsou až v řadě pátých skillů, což je tak výhledovka pro tiery 9 a 10, kde už sekundárky začínají mít trochu smysl.

 2. TobiasDeVil napsal:

  – v Evropě zatím další ARP mise nebudou, Evropa prý dostane „něco lepšího“
  A ja asi vim co…:) https://www.youtube.com/watch?v=flN9vTRzf48

 3. MarfyArt napsal:

  – v Evropě zatím další ARP mise nebudou, Evropa prý dostane „něco lepšího“

  V Evropě už další ARP mise nebudou? Oni nějaké mise byly? Já jsem si nevšiml… Byly jen mise na získání nějakých ARP lodí, které se mi nahromadily v přístavu a které mohu tahat do normálních bitev… Stále jsem právě čekal na nějaké „speciální“ ARP mise, které by se daly splnit jen s těma získanejma loděma a kde nic tu nic… Celá tahle ARP akce je zatím jedna velká zhovadilost! Mám 3 lodě třídy Kongo v přístavu a co z toho? Těm pitomejm kapitánkám se nedá koupit ani základní trojice skillů jako u normálních kapitánů a vyrazit do boje s Kongem co má kapitána s nulovým skillem, to je vážně pošušňání… :(

  • TobiasDeVil napsal:

   Jsem se temhle misim vyhybal jako cert krizi… az do ted jsem nevedel proc :)

   • MarfyArt napsal:

    Nevyhýbal… Plnils je aniž bys to řešil… Mrkni se do přístavu Jokosuka a určitě se ti tam nějaká ta neonová kocábka bude válet… :)

    • TobiasDeVil napsal:

     Mno prave ze ne, jsem se bal ze by to pak neslo odstranit…

     • MarfyArt napsal:

      Nejde to odstranit… :) Nedá se to prodat… Jen ignorovat včetně toho přístavu… :) jediné, co mělo trochu smysl je to ARP Myoko a ta 16 skillová kapitánka… Ta je ale pro mě nedostižná… :( 10 mega dmg prostě za měsíc nedám… Hraju hlavně DD USA a rusáky a tam tolik nenastřílim… S Amagi a Tirpitzem bych to asi dal, ale opravdu nemám náladu a chuť hrát nuceně bitevky jen pro kvanta poškození… To na to raději kašlu…

     • SteelFox napsal:

      Těch 10 mega dmg … to musela opravdu vymyslet „hlava“ … Když budu jezdit s jakoukoliv lodí a dám s ní 10 mega dmg … kolik skillů bude mít můj kapitán ?

     • Smrtka GT napsal:

      ono když u toho člověk sedí a hraje BB + CC tak za den uděláš 750-1000k demage no dobře nebudeme šílenci s pruměrným hráčem cca 50k za bitvu uděláš tozn 10 bitev no to bys za ten den mohl udělat tak se tu bavíme o 20 dnech hraní což myslím jde, nejtěžší byly tech 100kilu, každý ti to vyžíral

     • Bergham napsal:

      Takze jsi umyslne nedávám dmg a killy? 😀

     • MarfyArt napsal:

      Nedával… Fakt si dal na to pozor… Když viděl jasnej kill, tak se raději otočil a odjel aby ho to zbytečně nelákalo… To bych fakt nedokázal… Chce to hromadu sebezapření…

     • TobiasDeVil napsal:

      Ale vyplatilo se… 😀

 4. MarfyArt napsal:

  – švýcarské lodě budou až po slavné československé dunajské flotile (ano, je to myšleno ironicky, nebo ani jedno ani druhé – pozn. carramba66)

  Československé lodě bych nečekal, ale v rámci Rakouska-Uherska (naší širší vlasti) brázdilo moře pěkných pár zajímavých lodí s českou posádkou. Tak proč ne? Takovej Viribus Unitis by byl moc pěknej prémiáček k povzbuzení peněženek rakouských, českých, maďarských i třeba srbských a chorvatských hráčů… :)

  • Busardo napsal:

   Vzhledem k obecně vyšší technické vzdělanosti čechů, bylo zastoupení našeho národa v posádkách R-U maríny velmi vysoké :) takže sem s loděmi z doby císařepána 😉

 5. antibabiš napsal:

  takže si Babiš koupil i váš web – krásný, doteď se mi líbil, ale tímto ho přestávám číst sorry…

  • carramba66 napsal:

   Mafra = Babiš, Mladá fronta = ne Babiš.

   • antibabiš napsal:

    ok, to by mě mrzelo…
    protože ten Bureš tady jednou skoupí vše.
    WoT u mě tedy nepadá v nemilost :-)

  • SurreyCZ napsal:

   I kdyby to koupil Babiš, tak by asi brečel že sem už nebude chodit nějaký antibabiš. Opravdu trapárna na entou

 6. Kiflicek napsal:

  Ta zmiemka o nemeckej bitevke mozete to nejak zrozumitelnejsie napisat,?? Nejak my to nedava zmysel.

  • SurreyCZ napsal:

   Měla by to být H41, nevím co zase zkoušej. Jsem celkek zvědav jak to vybalancujou, přeci jen 8 děl je dost málo. Zase nám napovídají jakou to má super přesnost a penetraci a dopadne to jak s Tirpitzem.

 7. SteelFox napsal:

  Add „Campbeltown bude možná k dispozici pouze v Rusku, ostatní servery ho údajně nechtějí prodávat“ … a proč? Nechtějí vydělat, anebo je Campbeltown taková sr***a, že by bylo ostudou ho vůbec nabídnout ?

  Add „ostatní servery … nechtějí mít permanentně v prodeji Warspite, Blyskawicu a Tirpitz, pouze občas“. … asi mají málo „okének“ na webu pro nabídku. Zrovna před pár dny jsem uvažoval o Warspite, ale … co není v krámě, to nekoupíš …. a zároveň nezchudneš !! Taky proč by měl mít radost hráč, a proč by měl WG zároveň vydělat ?? :)

  Add „v Evropě zatím další ARP mise nebudou, Evropa prý dostane „něco lepšího“ “ … chvála bohu / vesmíru, atd. Hlavně, aby to „něco lepšího“ nevypadalo opět jako „neonová pěst na voko“ hratelná pouze přes přístav „Yogurto-suka“ …

 8. MarfyArt napsal:

  Nespekulovalo se náhodou, že by měl být Campbeltown odměnou za nějaké mise podobné té na Kamikaze R?