Vzniká první československý WoWs klan

V rámci World of Warships vzniká první československý klan a vy se můžete stát jeho součástí. Proč právě teď? V aktualizaci 0.5.3, která bude spuštěna v řádu dnů, se do hry totiž dostává první týmové hraní. Ještě to nejsou klanové války, ale pouze týmové bitvy, už je to ale kooperativní mód a k němu se klan hodí. První čs. klan World of Warships vzniká na základu klanu CALM_, známého z World of Tanks a pokud splňujete nikterak náročné podmínky, můžete se přidat.

Týmové bitvy jsou blízko. Nejvyšší čas najít si solidní klan a zkušené parťáky do divize. Se zázemím nejstaršího českého WoT klanu CSA chceme být top českým klanem také na WoWs scéně.

Požadavky na vstup do klanu:
– věk 18+ let
– povinnost používat TS3
– aktivita alespoň 2-3 dny v týdnu
– vyrovnané výsledky ve všech třídách lodí
– minimálně jedna neprémiová T8(+) loď
– 54%+ WR a nadprůměrné statistiky (posoudíme individuálně)
– 500+ bitev
– poměr zabití/smrtí minimálně 1,5
není nutné splnit všechny podmínky naráz

Kde se přihlásit?
– na profilu klanu: http://eu.wargaming.net/clans/500067380/
– na webu http://www.csarmy.cz/ v sekci Nábor
– oslovením důstojníků z klanu přímo ve hře

Těšíme se na vás!

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

38 komentářů k “Vzniká první československý WoWs klan”

 1. Kalixt_ napsal:

  To je k čomu dobré keď klany vo WOWS zatiaľ nie sú a v teamoch môže byť max 10 ľudí ?

  • Bergham napsal:

   Třeba zázemí společného fóra, společného TS. Už i jen seznam lidi na portálu je fajn. Tímto daní lidé dávají najevo, že to s hrou myslí vážně a do budoucna můžou počítat se společným hraním, přičemž se již nyní poznavaji v divizích.

 2. Thor1n napsal:

  To slovo „první“ by tam být nemělo. 😛

  • EuforiaN_82 napsal:

   Možná můžeš být lehce zmatený, ale očividně tady někdo zapomněl napsat, že CALM je už docela dlouho divize CSA, který je a označuje se jako první ČS klan, máme i společné TS. :-)

   • EuforiaN_82 napsal:

    A když se pozorně podíváš, tak je tam i jeden pán, který je tak hodný a dělá tenhle web. 😉

  • LUKO97 napsal:

   +1

 3. MarfyArt napsal:

  Nikterak náročné podmínky? :) 54%+ WR a vyrovnané výsledky ve všech třídách lodí? :) No, to je trochu utopie… Pochybuju že jen tak „někdo“ nehraje všechny třídy a ještě k tomu stejně dobře… :) Chápal bych, pokud by to bylo specifikovaný způsobem, že hráč dosahuje vyrovnaných výsledků ve všech třídách, které ovšem hraje. Já se do žádného klanu nehrnu (dávám přednost volnějšímu hraní – klanu jsem si ve WOTku užil až až), ale tohle mi přišlo lehce nadsazený… :)

  • MarfyArt napsal:

   No ne, jen to na mě působylo tak, že je vyžadováno hraní všech tříd… Ale to bylo asi nedorozumění. Takto je to samozřejmě logické.

 4. chom napsal:

  on je opravdu prvni CS wows klan, GWDYS nelzte pocitat, bo nejsou ciste wows, ale porad hrajou z velke casti wowp

 5. Baxler napsal:

  Když je to týmové hraní, neměl by to být tak možná první CS tým? Myslim, že se chvástáte něčím, co neni pravda.

 6. doktortom5 napsal:

  s tim „První“ bych byl opravdu hodne opatrny jelikoz s nejvetsi pravdepodobnosti to bude stejne jak v letadelch tz ze klan ktery byl ve WoT byl automaticky i v letadlech a to same nejspis bude i v lodich tudiz zadny klan se nemuze nazyvat „prvni“ ve WoWS takze se nebude muset nic zakladat :)

  • SC0RCH3r napsal:

   To si nemyslím. WoWp potřeboval každou berličku na začátku a byl téměř 100% závislý na základně hráčů z WOT a ani to tu hru nezachránilo…WoWs má velké procento hráčů z WOT, ale i poměrně velkou komunitu zcela nezávislou na WOT. Mít jen 100 míst v klanu na 2 hry je málo, strašně málo, protože je jen minimum lidí, kteří by měli zájem hrát CW jak na lodích, tak na tancích a i kdyby ano, CW dost pravděpodobně budou ve stejné časy (a dost možná na stejné mapě), tudíž zajistit aktivitu minimálně 30 lidí na WOT a zároveň dalších 30 lidí na WOWs, tj. 60 lidí ve stejný čas (při aktuálním nastavení mapy tj. obrana a útok ve stejný čas na T10). Nemluvě o tom, že potřebuješ hráče s topovou technikou jak na tankách, tak na lodích…

 7. Booom1234 napsal:

  Nemá náhodou Rychlá Rota klan vo wows už dávno? :)

 8. fleder1978 napsal:

  Nábor je hezký, na druhou stranu zmíněny jsou pouze požadavky pro přijetí uchazeče. Ale postrádám něco o konkrétní představě fungování „klanu“ v WOWS – to jsem moc nenašel. Byt ano, zatím budou (brzy) „jen“ týmovky a divize.
  Co myslím? Potřeba být na značkách v danou hodinu x krát v týdnu? Být tu od nevidím do nevidím, jak v některých klanech funguje ve WOTku? atd atd…není to jen o statistikách.
  Prostě a jednoduše..nejen, co „klan“ požaduje, ale i nabízí a jakou má představu o fungování a aktivitě člena.

  Než bych si někam dával přihlášku /a ted myšleno obecně/, tak mě zajímá i druhá strana mince, neb nejen hrou živ je člověk a já třeba nejsem žádný nolifer..

  • Bergham napsal:

   Vždyť to tam uvedeno je. Byt aktivní alespoň 2x-3x v tydnu. A vzhledem k tomu, ze se zřizuje v návaznosti na týmové bitvy, tak předpokládám, že podmínkou je ty bitvy i hrát.

   • fleder1978 napsal:

    Je tam uvedena jedna krátká věta o aktivitě. Nic víc..
    Možná to tobě stačí, já to nepovažuji za příliš širokou informaci a proto jsem psal, že bych uvítal více informací v tomhle směru.

 9. Daniel napsal:

  No tak první Československý klan to není určitě. Jelikož jsou klany, které třeba nabírají neoficiálně bez forka. Ono začínat s klanem, kde se za den sejde 10 nových lidí není úplně dobré, nejdřív to chce mít nějakou dobrou herní základnu třeba 5 lidí a pak začít nabírat ostatní… :)

 10. Maskot napsal:

  nie je ten WR skor o stasti ako o skusenosti hraca? Dobry hrac moze potopit 5 lodi a aj tak jeho tym prehra :(

  • Daniel napsal:

   WR je v podstatě o hraní v nějaké divize nebo squadře, ale fakt hodně kvalitní hráč, si bez divize klidně uhraje 60% WR (protože ty bitvy dokáže i rozhodnout sám ve většině případů). Každopádně 54% je takový minimální průměr, který by hráč i ten méně zdatný měl mít.

  • richmi napsal:

   Shit happens, v malém vzorku bitev může být, s rostoucím počtem bitev je WR úměrný skillu.

   • MarfyArt napsal:

    To je podle mě v případě WG-MM dost silný názor… Podle mě je to úměrné rovněž tomu pokud někdo hraje zcela sólo a nebo hraje často v divizi… Úměrně k tomu díky spolupráci hráčů na které se můžeš spolehnout roste samozřejmě šance na výhru. Také je třeba zohlednit fakt, s jak velkým množstvím lodí hráč hraje. Je samozřejmě výhodnější pro lepší WR točit neustále jen několik „OP“ lodí s vyšší šancí na výhru, protože samozřejmě je s takovou lodí člověk spíše schopen otočit bitvu než s nějakou šlupkou ve stocku, když se snažíš rozjet nový strom, atd…

    • richmi napsal:

     Samozřejmě, že všechno co píšeš dodatečně zvyšuje WR. To nic nemění na tom co jsem napsal. Pomodoro ani sebevíc OP loď/tank/shield of utter denial nezachrání.

 11. chom napsal:

  panove ty podminky jsou „pouze“ ramcove, nikdo nerika, ze pres ne nejede vlak
  vesele posilejte prihasky a nebojte se. kdyby jste byli nahodu odmitnuti, tak se svet prece nezbori o7

 12. mikesovci napsal:

  Nechápu proč tam rvete věk, pokud někdo hraje dobře a mozkem, a neřve do TSka tak co…

  • nikdo napsal:

   presne tak…..

   • PhoenixCzech napsal:

    Protože s vyšším věkem roste šance, že člověk bude rozumný, uvědomělý, svědomitý, hodný, slušný, příjemný, ochotný, mužný a hlavně padne i nějaké to sprosté slovo, proto.

 13. duchacek napsal:

  CALM_ …to je ten klan, co ako jeho slava rychlo vznikla a vyletela, tak rychlo zletela a zanikla? 😀

  • Henry napsal:

   Máš pravdu jeho sláva šla rychle nahoru a na klan, který byl založen, jako for fun dost slušně vykvetl. Prakticky to bylo to nejlepší uskupení CZ/SK hráčů, které jsme zatím mohli vidět a rozpad? Ani ne, valná většina je v CSA a drtivá většina pořád je v kontaktu, vytvořila se suprová parta lidí, nahrabalo plno goldů, svedlo spoustu velkých bitev a hlavně byla prdel :)

  • coco (t) napsal:

   Kurt Cobain to řekl? A dodržel?

 14. coco (t) napsal:

  No doufam že bude i tak cca 15. divize aby se člověk vešel do parametrů

 15. Smrtka GT napsal:

  Koukám pěkné podmínky, dokonce bych všechny i splnil ale… „– vyrovnané výsledky ve všech třídách lodí“ je pro mě nemožné, s DD a CV mám odehráno pod 50 bitev a jsem na to patřičně hrdy, takže koukám že zájem o specializované hráče na Daný národ/třídu lodí není a nebude zájem:-) Dobré vědět:-)

 16. EVO9 napsal:

  Prosim Vas kedy bude aktualizacia ?

  • Smrtka GT napsal:

   čím později, tím lépe, jestli myslí vážně ty úpravy dovedností tak to spousta z nás určitě zabalí…

   • Daniel napsal:

    Jedině kdo to zabalí tak budeš ty, ostatní se už na to těší :) Nevím, kde zas hledáš problém…

    • ThaJa napsal:

     Nevidel by som problém v úprave skúseností. skor v tom že ak ich budem chcieť upraviť na 16 bodovom kapitánovy, tak to bude stáť 400 dublonov (takých mám dvoch a 15b. ďalšich 5, celkovo kapitánom obsadených 18 lodí). V prípade že by urobil WG reset všetkých zdarma pri update, tak som vysmáty.