Vladivostok: Setkání vývojářů WoWs s hráči

Na ruském dálném východě v přístavním městě Vladivostok, vzdáleném od České republiky dobrých deset tisíc kilometrů, se uskutečnilo krátké setkání vývojářů World of Warships s hráči. Ze setkání vyšlo několik zajímavých informací o tom, na čem nyní Wargaming právě pracuje a co všechno přijde v dohledné době do hry. Například byl zmíněn termín, kdy se propojí účty World of Tanks a World of Warships a zda přijdou do hry premiové letadlové lodě.

Seznam výstupů ze setkání:
– Wargaming právě v současné době intenzivně pracuje na zavedení počasí do World of Warships
– japonské letadlové lodě v aktualizaci 0.5.1 dostanou jejich obrácený MM rozsah (není příliš jasné, co je tím myšleno – pozn. carramba66)
– Wargaming ví o problémech se znovu fungujícími modifikacemi na automatické zaměřování a tvrdě pracuje na jejich blokaci; jak se ukázalo v uzavřené betě, tento typ zakázaných módů velice negativně ovlivňuje hru
– unifikace účtů World of Warships s ostatními hrami (WoT, WoWp), tedy sjednodcení goldů a free XP, nepřijde v roce 2015
– první premiovou letadlovou lodí bude americká USS Saipan (tier 6); vývoj nechce, aby si premiové letadlovky kupovali začátečníci, protože by to negativně ovlivňovalo bitvy; s tím, jak jsou nyní letadlové lodě do týmů balancovány striktně zrcadlově, je totiž velká nevýhoda mít v týmu letadlovou loď, kterou řídí špatný hráč
– premiová japonská bitevní loď 2. tieru Mikasa se ukázala být tak strašně špatná, pokud jde o výsledky, že bylo rozhodnuto ji v Rusku raději vůbec neprodávat

Zdroj: http://thearmoredpatrol.com/2015/09/27/wows-vladivostok-meeting-qa/

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

14 komentářů k “Vladivostok: Setkání vývojářů WoWs s hráči”

 1. Pet424 napsal:

  sjednoceni free xp by mě naštvalo

  • Mysel napsal:

   Dobra, chapu, jakkoli by mi to nevadilo,ale ty goldy by to chtelo..

 2. 12Stig12 napsal:

  rád bych ve WoWs viděl třídu letadlovek Yorktown a jako prémiák USS Enterprise CV-6

 3. maras555 napsal:

  No tak to s tou Mikasou mě pobavilo… nedáme jí buff… radši jí nebudeme prodávat v Rusku ať si to s ní v Evropě užijou :-)

 4. chom napsal:

  sjednocene ucty nebudou 2015 ?
  To jsou fakt sulci, to neni mozne

 5. Buldozer napsal:

  Hezké, teď ještě aby automatické zaměřovače – mody odstranili i z WoT a zase bude o něco lépe.

 6. Mysel napsal:

  Mikasa je docela fajn. Je to zajimavost. Samozrejme to neni lod na vydelavani penez nebo nejake rekordni vysledky, ale obcas s ni rad hraju. (Pokud by ji ale nekdo chtel jako „levny Murmansk“, tak tudy samozrejme NE!)

  • maras555 napsal:

   já jí mám rád hlavně kvůli tomu, že na nízkých tierech většinou zůstávám naživu sám :-) na vydělávání peněz jsou samozřejmě jiné prémiové lodě… štve mě jen to.. že vystřeliš 4 náboje jednou za půl minuty a z toho se většinou trefí jen dva… to už víc ublíží nepřátelským lodím sekundární výzbroj :-)

 7. oldtiger napsal:

  – japonské letadlové lodě v aktualizaci 0.5.1 dostanou jejich obrácený MM rozsah – nekoukal jsem na originální text, ale jelikož jsou USA a JAP letadlovky dost jiné, pak bych typoval, že to znamená zrcadlově. Vyvážení – stejný počet, stejný tier, stejný národ letadlovek na obou stranách. Novinkou by byl ten stejný národ.

  • oldtiger napsal:

   Tak sorry: smysl té věty mi nevychází. Pokud to někdo umíte správně vysvětlit, tak mě poučte: IJN CVs will probably get their reversed spread in 0.5.1

 8. Mikki napsal:

  Co to kurva je? Nechcú aby špatný hráč riadil prémiovú loď? A keď vidím dementa s T34 alebo Lowe vo WoT a nezahrá ani hovno toto je ok?
  Seru si do huby jak to len ide!

  • Olda napsal:

   Já by jsem chtěl, aby začali prodávat nějakou pořádnou VIII artynu, tu bych si určitě pořídil, když už…