V USA je opět v prodeji Lo Yang

Lo Yang, torpédoborec 8. tieru, který bude velmi slušnou posilou do týmových bitev, byl před pár dny znovu vložen do prodeje v USA. Nezbývá než doufat, že se ho brzy dočkáme i v Evropě. Ještě jedna zajímavost naokraj, stejně jako se v Evropě prodává stále Atago, v Rusku dali do permanentního prodeje křižník Michail Kutuzov, stroj, který se stejně jako bitevní loď Tirpitz, prodává u nás jen výjimečně. Jiný kraj, jiný mrav.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

7 komentářů k “V USA je opět v prodeji Lo Yang”

 1. Kancobijec napsal:

  V nějaké Q&A přece vývojáři odpovídali, že se bezmála všechny „Special“ lodě dříve nebo později dostanou do ingame shopu.

 2. Rostdor napsal:

  Uz len Kutuzova nam treba….. ta lod je neskutocne OP v sucasnom stave dakomu by som paprce dolamal za tu lod v tymovkach je to fakt hnus

 3. Geokex napsal:

  Jenom takovou drobnost…. Oddělíte prosím obrázek z eshopu na tanky a lodě zvlášť, tak jako tomu je u článků ze supertestu? :)

 4. MarfyArt napsal:

  Lo Yang teď po zavedení týmovek půjde jistě na dračku… Předpokládám znovu brzké uvedení do prodeje i na EU serveru. WG už cítí prachy… :) Také se na něj chystám… Nicméně, týmovky jsou zatím neskutečný „demo“… Jenom to překombinovaný vkládání hráčů do týmů přímo volá po předělávkách… Také motivační stránka je hodně nízko. Alespoň už nyní někdo z WG trochu prozřel a nové ARP mise jsou splnitelné jak v náhodných bitvách, tak také v hodnocených i týmových…

  • Daniel napsal:

   Nevím co je na Lo Yangu tak dobré, Benson v pohodě stačí, raději koupit Kutuzova, to je jinačí liga :)

   • MarfyArt napsal:

    Kutuzova už nějakou dobu mám… :) takže teď toho Lo Yanga… :) A co je dobré na Lo Yangu? Je to dnes asi nejvhodnější DD do týmovek a ranked bitev díky sonaru. Má jedinou slabinu a to tu, že se musí od nuly vycvičit novej kapitán… Ale to bylo u Blyskawice stejné… :)