V datech WoWs nalezena ponorka!

Senzační zpráva dnes přišla od ruských leakerů. V souborech hry World of Warships se totiž našla ponorka, resp. zatím pouze její označení. Možná se tak začíná bortit největší tradice této hry, podle které by v ní nikdy, nikdy, nikdy neměly být ponorky, jak vývojáři mnohokrát řekli a napsali. Žeby zafungovala čínská konkurence Steel Ocean, která koncept ponorek v podobné hře posunula do celkem použitelného stavu?

Všimněte si nápisu „Submarine“ („ponorka“), tieru 11, zde nevíme, co by to mohlo znamenat a také grafiky na pozadí, která poukazuje na spojitost se seriálem Arpeggio Blue Steel. Každopádně uvidíme, co se bude dít dál.

Zdroj: http://thearmoredpatrol.com/2015/12/18/submarine-in-the-wows-files/

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

13 komentářů k “V datech WoWs nalezena ponorka!”

 1. schnellboot napsal:

  Já jsem na You tube sjel jeden díl tohoto seriálu a nic bych nedal za to, že toto je označení ponorky hlavních hrdinů…..

 2. Bergham napsal:

  Zase tak senzační mi ta zpráva nepříjde. Ponorky nee. :(

 3. jansulovsky napsal:

  a já si zase říkal, že to nezačnu hrát, dokud tam nedají ponorky. že bych se dočkal??? :)

  • igorbrzda napsal:

   silent hunter je lepší

  • Smrtka GT napsal:

   A já vždycky říkal, dejte tam ponorky a přestanu to hrát! Tak jen do toho. Jestli odstraní letadlovky nebo torpédoborce a místo nich přidají ponorky? Končím s tou hrou!

 4. Cj0071 napsal:

  možná bude jen v nějakém eventu

  • carramba66 napsal:

   Jj, taky bych to tak nějak viděl… Navíc tier 11…

   Ovšem druhá věc je, že jestli vytvoří kompletní mechaniku ponorek, nevěřím, že si ji nechají jenom na eventy.

   Tohle bude ještě zábava :)

   • chom napsal:

    :/
    1. ma to znak DD
    2. pujde to vypnnout, takze se jedna jen o vizualni veci
    takze co ? zadne ponorky, vsadte boty

    • chom napsal:

     musim se opravit.
     T11 znaci mod (neco jako vesmirne bitky v bete), cili je to mozne ale stejne si myslim ze hodne nepravdepodobne z mnoha duvodu

  • Buldozer napsal:

   Kdysi dávno, když se začalo o hře mluvit, uniklo na net pár screenů a malé video, snad z vývojářských testu nebo něčeho podobného, kde skutečně ponorky byly. Na jeden ruský web v té době také prosákla informace, že ponorky byly zamýšleny jako součást hry, byly i testovány, ale dělalo jim to nějaký bordel ve hře, tak nakonec nebyly do hra vloženy. Takže WG oživilo staré plány. Jsem zvědav, jak to dopadne

 5. Grux napsal:

  To bude sakra zajímavý :-)

 6. SteelFox napsal:

  „We all live on the yellow submarine, yellow submarine, yellow submarine … „. Že by byl WG donucen okolnostmi změnit svůj názor ? Že by konkurence byla opravdu takovou hrozbou ?? No ne, nestačím se divit …