USS Saipan ještě tento týden

Jedna rychlá a krátká zpráva před spaním, týkající se očekávané premiové letadlové lodi USS Saipan. Získat jej bude možné dvěma způsoby a to v balíčku s premiovým účtem a vlajkami, v prodeji ale bude také úplně samotný jen se stáním v přístavu. Jak to bude s misí, to ještě nebylo definitivně rozhodnuto, pokud bude kupován za goldy (cca 7500), zřejmě bude muset být splněna.

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

12 komentářů k “USS Saipan ještě tento týden”

 1. SurreyCZ napsal:

  Prej před spaním. Asi se zaměřujete na hráče do 10 let 😀

 2. Bohi72 napsal:

  Tak za mise by mohla být cena zohledněna, ne? Jinak mise postrádají smysl.

  • borakira napsal:

   jj je to traparna s nima …. za chvili budou chtit aby clovek udelal 20 drepu nez si neco bude moct koupit 😀

   • MarfyArt napsal:

    Ta mise se dá celkem pochopit… Jde o to, že si tu letadlovku nekoupí nikdo, kdo už nemá CV tieru V. (pokud si správně vybavuju prvotní informaci k této misi). Já osobně bych podobné mise zavedl i u ostatních prémiáků. Loď T8 by si mohl koupit jen ten, kdo už vyexpil standardní loď stejného tieru… To by ubylo Tirpitznoobů… Ale to je jen utopie, protože by WG nevydělal… Alespoň že v případě CV a jejího zdrcujícího vlivu na hru v podání totální lamy někoho z WG přimělo se zamyslet.

  • Bergham napsal:

   Ty by mely byt predevsim proto, aby si lod nekupovaly totální lopaty, co si CV ani nezkusily.

 3. borakira napsal:

  tak 950 korun v obchode

 4. richmi napsal:

  Za kolik je ve hře?

 5. Rallytravel napsal:

  Já bych si ji i koupil, ale. Prvnímoje premium loď byla Murmansk, celkem chválená a dobrá do změny skillu na dostřel. Od té doby je k ničemu. Hraju jen Atlantu, což je občas očistec ale je to loď co mě baví a pak už hraju jen US CV. Takže Saipan by byla volba na další premium. Jenže jak mám vědět, že ji zase po měsíci nedodrbou jako ten Murmansk?