USS Indianapolis spatřen na EU serveru

Chystaný premiový křižník 7. úrovně USS Indianapolis, by se měl v dohledné době dostat do prodeje. Už jsme tady o něm psali, včetně jeho detailních charakteristik. A že už je minimálně na americkém a evropském serveru testován dokládá fakt, že už ho několik hráčů potkalo. Zatím byly známé jeho screenshoty z gamemodels3d.com, kde jsou ovšem jen neumělé 3D modely, tentokrát vám přinášíme jeho plnohodnotné screeny přímo z bitvy.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

7 komentářů k “USS Indianapolis spatřen na EU serveru”

 1. marish napsal:

  Pěkný. Na třetí fotce je ale Pensacola, ne?

 2. Sudeťák napsal:

  A zvláštním perkem Indianopolisu bude nehlášení potopení… Přesněji zpráva po potopení se zobrazí až po třech minutách od události. (černý humor)

  • Rostdor napsal:

   Ma vecsi dostrel ako Pepsina aj ako Myoko takze take zlo to zase nieje.

   • Sudeťák napsal:

    Nezpochybňuji kvality lodě ve hře…. Jednalo se o narážku na opravdový osud U.S.S. Indianopolis. Když byl potopen nikoho po něm nenapadlo několik dní vůbec pátrat. Byť měl být druhý den v přístavu.

 3. Bohi72 napsal:

  Tak nevím, zda bude ke koupi vhodná. Většina lidí již má Atlantu a další sedmičkový křižník, to není dobrá koupě. Měla být na 8. tieru a pak by to bylo zajímavé.