Tirpitz už je v prodeji. Na eBay.

Německá premium bitevní loď 8. tieru Tirpitz je hráči World of Warships celkem netrpělivě očekávána, protože se zřejmě díky svým charakteristikám může stát Typem 59, nebo možná spíše Löwem World of Warships, tedy veleúspěšním premiákem, který bude pro každého základním stavebním kamenem sestavy v přístavu. Tirpitz se oproti očekávání neobjevil v prodeji během GamesComu, nicméně už tam mělo pár jednotlivců to štěstí, že kód dostali nebo vyhráli. Teď si ho můžete koupit i vy.

Zklamání, které přinesl GamesCom, během něhož byli Němci skutečně pouze oznámeni, ale premiáky se nedostaly do prodeje, přestože už ve hře jsou, můžete přebít i pokud nechcete na Tirpitz pár týdnů čekat (objevit by se měl někdy během září). Jak se dalo očekávat, kromě kódů na dvojkovou Dianu se po nějakém čase na eBay objevil i kód na Tirpitz. A cena je samozřejmě omračující. Předpokládá se, že Tirpitz bude stát v eshopu o něco víc, než Atago, které dnes stojí cca 1000,- Kč. Na ebay je už teď cena skoro na pětinásobku a dá se předpokládat, že se do konce aukce ještě minimálně zdvojnásobí, někdo tedy za Tirpitz vyplázne jistě k deseti tisícům korun. Rád bych viděl toho blázna, který za to ty prachy dá, až se za tři čtyři týdny objeví Tirpitz v eshopu za desetkrát méně.

Zajímavostí, kterou můžete vidět na screenu níže, je popisek na kartičce s kódem. Měl jsem jich několik v ruce a pokud na nich byl uveden gold ve WoWs, který se nyní jmenuje „dublony“, bylo tam vždy napsáno „dublons“. Nyní už je tam „gold“, což by mohlo znamenat, že s příchodem Němců (minimálně Tirpitzu) by mohly být také unifikovány účty s těmi ve WoT, takže pojem „dublony“ by se ztratil a existovaly by už pouze jednotné goldy.

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

19 komentářů k “Tirpitz už je v prodeji. Na eBay.”

 1. Maras555 napsal:

  taky to nechápu.. jak za ten kód může dát někdo tak nehorázný prachy…
  čiré bláznovství :-)

  • carramba66 napsal:

   Jako pozor, když se cca před dvěma lety objevily na ebay kódy na Type 59, tak se tam za to dávaly ještě mnohem větší prachy, pamatuju, že tam za to někdo vypláznul na naše asi padesát litrů. Hodně podobný to bylo s těmi krabicemi s PzKpfw II Ausf. J, které se jeden čas prodávaly v Rusku, ale pak došly, protože jich bylo jen 5000. Ty se za třicet čtyřicet litrů prodávaly úplně běžně. :)

   • Astute_Cat napsal:

    HODNĚ LIDÍ MÁ NA AUKRU NEBO NA E-BAYI 2 ÚČTY .. NA JEDNOM HODÍ AUKCI A NA DRUHÉM PŘIHAZUJÍ PRACHY, ABY SE TA VĚC PRODALA DRÁŽ

   • Zadrak napsal:

    Tak to jsem rád, že mám Typa za 700,- 😉

  • TheDejv napsal:

   Měl jsem možnost si na Gamescomu s lodí Tirpitz zahrát. A musím říct že je to hodně luxusní loďička :) Jakmile se objeví v obchodu tak du do toho

 2. Astute_Cat napsal:

  Vždycky se najde bláznivý K (T)UPEC 😀

 3. Maras555 napsal:

  50 tisíc… no tak to je teda góóól.. to má asi někdo hodně bohatý rodiče :-) pochybuji že normální pracující člověk by za to dal takovou částku :-)

 4. Maras555 napsal:

  každopádně až se objeví Tirpitz v prem. obchodě, tak do něj nejspíš půjdu. Jak to bude s torpédy? Tirpitz je mít bude a Bismarck jako standardní loď ne?

 5. Pet424 napsal:

  jako fakt no to si děláš *** to si radši koupím nové pc vlastně jsem si nove pc koupil nedávno tak nic no :)

 6. kilokos napsal:

  Maras, Tebe to platia rodičia? Tak tam bude problém. V Nemecku máš veľa ľudí,pre ktorých je to omrvinka.

 7. Maras555 napsal:

  to Kilokos: no to rozhodně frajere.. moji rodiče umřeli při autonehodě před pěti lety… takže važ slova !!!

 8. Jh napsal:

  Mňa by skôr zaujímal nejaký OP prem tier 8 krížnik. Podobne ako pri WoT to bude loď nejakého slabšieho národa(rozumej s menším počtom plavidiel a tried), ktorej strom príde trochu neskôr. Tipoval by som to na Francúzov, alebo Talianov. Skôr však Francúzov, lebo tí mali veĺmi slušné krížniky. Buď bitevný Dunkerque, ale môj favorit je rýchly La Galissonniere s 9timi 152 , spústou protileteckých kanónov a pár torpédometmi.

 9. Muf84 napsal:

  Zdar Carrambo jak dopadla ta soutěž o Dianu, budeš to někde věšet nebo jsi jen poslal oznámení výhercům? Sry že to píšu tady…

 10. Bergham napsal:

  Kde jsou všichni ti WG hateři, kteří si jakoukoli aktivitu WG spojují jen s neukojitelnou žízní po penězích?

  Můžete mi tedy vysvětlit, proč WG tyhle lodě už neprodává?

 11. Radegast napsal:

  za dublony si ted muzeš z výskumného stromu ve hře koupit jakoukoliv premium lod,dokonce i ty co se davaly za alfa a beta testing,dokonce i Warspite,co se uz nemela objevit.Klasičtí nenažranci z WG

  • Bergham napsal:

   Haha… Dobry hoax. Odinstaluj si módy a loďky ti jako zázrakem zmizí. :)

 12. beroun napsal:

  Pardon za OT, ale když tak čtu ten první odstavec, nedá mi to a musím se zeptat .. Lowe? Veleúspěšný? Wtf? Jako jsem si jistý že je plno lidí kteří to s ním moc dobře umí, ale srovnávat to s Type 59? I když jsem Loweho nehrál, myslím že se srovnávat moc nedají…