Tirpitz, Texas, Molotov a Blyskawica v eshopu

Do eshopu World of Warships se před pár dny vrátilo hned několik zajímavých premiových lodí. Nejočekávanější z nich je zřejmě německý Tirpitz, k němu se připojil sovětský křižník Molotov, americká bitřevní loď Texas a polský torpédoborec Blyskawica. Na ni končí nabídka nejdříve, už pozítří.

Půjdete do některého z premiáků?

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

10 komentářů k “Tirpitz, Texas, Molotov a Blyskawica v eshopu”

 1. Bergham napsal:

  Tirpitz tam je už měsíc. :)

 2. Busardo napsal:

  No, do prémiáků jen tak nepůjdu, i když Blyskawica i Molotov by se mi ve flotile líbily, zařekl jsem se, že WoWs budu hrát na pohodu a na vysoký tiery se nepoženu. Protože ekonomika vysokých tierů mne fakt vadí, viz WoT… tam beru XI jen ve velký svátek, a na X mi sedá v garáži prach :( V-VIII tier pobaví stejně, a neprovařím kalhoty, když se hra nepovede :)

 3. Busardo napsal:

  Oprava, má být IX :) když chybí touha po hře nahoře, tak netřeba premium loď, do VIII se dostanu i bez premium lodí

 4. vsw napsal:

  Ne, protože už je všechny mám :-) Všechny v pohodě, nevracel bych.

  • Bohi72 napsal:

   Jak je na to Blyskawica? Stojí za to?

   • Bohi72 napsal:

    oprava „na tom“

   • MarfyArt napsal:

    Blyskawica je skvělý DD… Dost mě překvapila informace, co tu nějak prošuměla, že nové ranked bitvy budou jen T5, T6 a T7… Pak by tam Blyskawka hrála hlavní roli.

 5. Aethain napsal:

  Tirpitz, takový OP Ufon.

 6. borakira napsal:

  Nekoupim smysl pro me maji jen 8tier a tirpitz mam …. az se budou delat cw na 6 8 10 tak mozna zmenim nazor …. ale to bude hooodne za dlouho a do te doby nema smysl davat penizky navic do hry ktera to ma nahnute … nemyslim tim ze by zkoncila ale tim ze ma malo hracu na kvalitni, vyvazeny a rychly MM a hdozi ze to bude hrat par nadsencu jako letadla