Test World of Warships 0.5.1

Aktualizováno | Test poběží od středy 20:00 do pátku 20:00. Test World of Warships verze 0.5.1, první velké aktualizace po oficiálním vydání hry, o které psali vývojáři na svém blogu je možné stahovat zde. Podělte se s ostatními hráči, jestli na něj lze přistoupit i u nás a co je v něm nového.

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

15 komentářů k “Test World of Warships 0.5.1”

 1. _richard15_ napsal:

  Carramba nechcem nič vravieť ale nezabudli ste si tu nastaviť zimný čas (prestaviť o hodinu späť)? :-)

 2. Danny202 napsal:

  Za zkoušku nic nedám. 6 GB dat není moc, momentálně stahuju skoro 5 Mb/s což je fajn. Snad se tam dostanu a otestuju to pořádně. :) Novinek je celkem dost. :))

 3. Mikorot napsal:

  Určitě dej pak vědět jak to vypadá

 4. Maras555 napsal:

  jj taky už to tahám… jsem zvědavý jak na tom bude moje Atago… prý mu zlepšili pohyblivost a přidali spotřební doplněk opravárenská četa..

 5. xpirates napsal:

  stazeno, nainstalovano, ale prihlasit se nelze…takze bohuzel..

  • carramba66 napsal:

   Jo tak test poběží až zítra.

   • xpirates napsal:

    jestli tam budou volny xp a credity na odzkouseni lodi asi nikde nepisou, co?

    • mrshadow60 napsal:

     hej z toho om bol mimo aj na poslednom teste , ked som sa prihlasil a nikde nic …. a hrat xx hier aby sa clovek dostal na X tier na teste no nie dakujem neprosim 😀

    • carramba66 napsal:

     Myslím že na WoWs testu to takhle není, máš tam svoje tanky a nic víc. Je to než na testování strojů spíš na testování nových mechanik. A to zase chápu…

     Na druhou stranu jak otestovat změněnou mechaniku japonských torpédových bombardérů, když nemáš japonskou letadlovou loď, to nevím.

 6. Danny202 napsal:

  Takže, po přihlášení mě čekalo milé překvapení. Lodě sice nemám žádné vyexpené, ale asi každý dostane lehce přes 1 miliardu kreditů, 5 000 goldů a to je vše. Expení je ovšem brutální, stačí jedna bitva a máte 90 000 free expů, 7 mega kreditů a 2 mega expů za dobrou výhru. Po technické stránce jsem si zatím nevšiml ničeho. FPS limit stále je kolem těch 70 FPS, ale zvuky výstřelů děl jsou asi stejné, ale s přidaným efektem burácení (jsem zvědavý na 460 mm hehe). Dále přibyl trénink, mise, eventy a výzvy. Další věci budu objevovat časem. Nic méně Vám doporučuji, stáhněte si to a vyzkoušejte si test na vlastní kůži. :)