Supertest: Patch 0.5.3 přinese velké změny AA

O tom, že aktualizace 0.5.3 přinese do World of Warships poměrně podstatné změny protiletadlových výkonů jednotlivých lodí, nikoli změnou hodnot jejich AA, ale změnou celého systému, o tom jsme tu už psali. Nyní ze supertestu unikly další důležité informace, které napovídají, jakým směrem se ohledně protiletadlové palby hodlají vývojáři World of Warships vydat.

Verze 0.5.3 přinese komplexní změny mechaniky AA a kromě toho také charakteristik stíhacích letek ana řadě letadlových lodí.

1) Rozdíly mezi stíhači jednotlivých tierů se mírně sníží
2) Systém se více zaměří na roli skupin lodí s AA torpédoborci (myšleno asi křižníky – pozn. carramba66)
3) Zvýší se síla protiletadlové palby křižníků vysokých tierů
4) Zvýší se procento ztrát letounů na vysokých tierech, zatímco na středních a nižších se mírně sníží

Změny v současné době prochází první fází testování na supertestu a na jeho základě jsou implementovány změny. Další důležitá data pro nasazení těchto změn se očekávají po spuštění otevřeného testu 0.5.3, které by mělo být zanedlouho.

Zdroj: http://thearmoredpatrol.com/2016/01/20/ru-wows-forums-0-5-3-changes/

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

15 komentářů k “Supertest: Patch 0.5.3 přinese velké změny AA”

 1. Tony_Z napsal:

  AA torpédoborec by mohly být myšleny i torpédoborce, které mají primární děla vedená zároveň jako AA (např. některé americké) a mají i spotřebák pro posílení AA. (jen úvaha).

 2. Rostdor napsal:

  Tak us DD mali v reale ulohu v suporte Cv prave protilietadlovej strelbe co bola ich primarnejsia uloha ako sa venovat torpedovym utokom.

  • carramba66 napsal:

   Nojo, ale ve WoWs není snad jedinej torpédoborec, kterej by měl nějak výraznou AA. Všechno to jsou povětšinou křižníky…

   • chom napsal:

    AA na DD neni o sestrelovani letadel, ale o panice (AA spotrebak), diky kteremu mas moznost se vyhnout manualnimu dropu dvou letek TB

    • carramba66 napsal:

     Aha, to je pravda, že by mohli sebrat tenhle spotřebák křižníkům a BB a roztahat ho na všechny DD, to by bylo elegantní řešení.

 3. Bergham napsal:

  Takhle ty změny zní docela rozumně.

 4. jirson napsal:

  Pro dementy co je to AA?

 5. Stratos_HF napsal:

  Takže CA vysokých tierů bude ještě lepší na AA ? Baltimor,D.Moins,Ibuki,Zao už ted se dá udělat pěkný masakr a ještě je potuní ? Výborně.Sem s tím – metál ´´Čisté nebe´´ ještě nemám :-)

  • mrshadow60 napsal:

   tak prave to Zao ma tie AA extra mizerne … to hadam aj myoko malo lepsie AA ako ma zao.

 6. Fally napsal:

  torpédoborci používali i hlavní děla na obranu před leteckým útoky ale to se ve hře asi moc použit nedá a pak si měl rozdělený výzbroje podle toho kde sloužili a co bylo v dané oblasti třeba a tady moc na výběr není

  • Tony_Z napsal:

   Některý US torpédoborce (a z křižníků minimálně Atlanta) používají hlavní děla jako protivzdušnou. Není to graficky vidět, ty je můžeš zároveň normálně používat ke střelbě na lodě, ale ony přitom způsobují letadlům v dosahu damage. 😉