Supertest: Nové mapy do WoWs

Jak jsme tu už před pár dny psali, na supertestu World of Warships se objevila nová mapa „Atlantik“. Dnes vám přinášíme její minimapu a návdavkem ještě minimapy tří dalších nových map, které se dostaly do ruky supertesterům. Mimo mapy Atlantik jde o mapy Britská Kolumbie, Conquest a Ridge.

Kromě těchto nových map by se v dohledné době měly ještě změnit existující mapy Islands, Strait, Fault Line, Two Brothers, Northern Lights, Land of Fire, Trap a Islands of Ice.

Zdroj: http://thearmoredpatrol.com/2015/12/13/undercover-brother-upcoming-wows-maps/

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

12 komentářů k “Supertest: Nové mapy do WoWs”

 1. MarfyArt napsal:

  Hmmm… Ty první 2 budou pro DD jedna radost… Můj Kiev už se těší… :)

 2. chom napsal:

  ta posledni vypada jak dobra chujovina

 3. zug007 napsal:

  Proč je v titulku obrázek tanku a pak mapy do lodí ?….

 4. MarfyArt napsal:

  Doufám, že se vyhnou podobné hovadině, jako je umístění ostrovů na mapě Šalamounovy ostrovy, kde je nejeden ostrov přepůlenej tak, že jeho část je i za hranicí mapy a ostrov se tedy nedá z této strany objet… Je to dokonalá past… Bohužel to člověk zjistí až na poslední chvíli, když se s minimem HP úhluje proti dvěma bitevkám a chtě nechtě musí ostře zatočit (ukázat bok) aby tuto blbost objel otočkou se kterou nepočítal… Bohužel je to špatně vidět a člověk si toho všimne až když už je pozdě…

  • PhoenixCzech napsal:

   Sorry, ale to je jen tvá blbost, každý ty podmínky má stejné, příště musíš myslet více dopředu :)

   • MarfyArt napsal:

    Netvrdím, že to není moje blbost… Za blbost se platí…, jen mi připadá, že to lapátko je jen na jedné straně mapy. Na druhé u enemáků je také pár placatých ostrůvků, ale ty se dají i ze zadu objet… :) Chce to ale osobní zkušenost… Podruhé už tam takhle člověk blbě nenajede… :)

    • PhoenixCzech napsal:

     Vidiš :) některé mapy chtěji skutečně více dodělat, ale stejně mě pořád nejvíc štve oceán :/

     • MarfyArt napsal:

      Oceán je super mapa… pro BB není nic lepšího… tedy pokud nejsou v té samé hře 4 CV… :)

 5. Grux napsal:

  Všechny jsou pěkný :-) . Hlavně ta poslední se sopkou