Supertest: Nová mapa Atlantik pro WoWs

Na supertestu World of Warships se objevila zcela nová mapa, pojmenovaná Atlantik. Podle supertesterů má nezvyklé, opravdu velké rozměry, spekuluje se o tom, že půjde o mapu speciálně pro klanové bitvy. Na druhou stranu nic nebrání, aby se objevila i na standardním randomu. My vám přinášíme jak náhled na její minimapu, tak screenshot přímo z bitvy.

Jak se vám nová mapa líbí, hráči WoWS?

Zdroj: http://rykoszet.info/2015/12/03/news-news-news/

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

10 komentářů k “Supertest: Nová mapa Atlantik pro WoWs”

 1. Maras555 napsal:

  vypadá mooc pěkně. zajímaly by mě ty rozměry. jaké jsou současné rozměry map?

 2. PattonCZ napsal:

  Pokud se nepletu, tak mapy ve WoWs mají některé 20×20 km, když tak mě někdo opravte :)

 3. Grux napsal:

  Najz :-)

 4. Maras555 napsal:

  noo tak to bude zajímavý :-) víc než 48×48 Km :-)

 5. MarfyArt napsal:

  Hmmm… Koukám, že jižní strana bude pro DD trochu výhodnější… Rychleji se tam při přečíslení na capu člověk schová za šutrem… No, uvidíme…

  • Pepelopez napsal:

   No schovávat za ostrůvky se fakt nevyplácí, to nejsou tanky :-), na mapu se už těšim.

 6. Maras555 napsal:

  mám dotaz mimo mísu.. kdy myslíte že přijde do prodeje křižníky Tone a Sverdlov? Tone už je ve hře pěkně dlouho dobu a porád nic :-)

  • carramba66 napsal:

   Hmm, to by mě taky zajímalo. Tone ani Michail Kutuzov (tak se ta loď bude jmenovat) nevypadají špatně. Oba bych tipoval během vánoc, Tone spíš, je ve hře déle, musí být líp otestován.

   • Maras555 napsal:

    Pevně v to doufám… Tone bude mít hodně dobrou protiletadlovou obranu.. už v základu má rating 43. myslím si že pokud přijde některý z nich do prodeje, tak to bude nejspíš na tu akci (24. prosince – 7. ledna Novoroční dárek ) je tam psáno Tajný sváteční speciál :-)