Supertest: Nová loď série Arpeggio Blue Steel

I když v Evropě vyvolalo uvedení lodí Arpeggio Blue Steel, série podle stejnojmenného japonského seriálu, poněkud pozdvižené obočí, v Asii to hře velmi pomohlo, jak je vidět na vzrůstajících statistikách počtu hráčů. Po první sérii lodí se blíží druhá, její předzvěstí je sytě červená loď Haguro, která se nově objevila na supertestu. Jde o křižník třídy Myoko a my pro vás máme její první obrázky.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

14 komentářů k “Supertest: Nová loď série Arpeggio Blue Steel”

 1. SurreyCZ napsal:

  Co na tom chtějí „supertestovat“? Vezmeme normální Myoko, vožereme se, plácneme tam nějaké divné camo, aby ostatním bylo blbě tak jako nám, trochu to ponerfujeme a hurá, máme novou loď, kidi na supertestu si můžou hrát 😀

 2. Polanora napsal:

  no lol .. po otevření příspěvku jsem spadl ze židle, za minutu jsem sebral odvahu a mrknul znovu, červená zrůda tam byla pořád …!

  to co jsem viděl bylo vše jen né valečná loď, spíš bych to přirovnat k velkému červenému hasícímu vozu, nebo popelářké vozidlo možná nějaká šílená čínská atrakce

  WoW je opravdu WOW

 3. radekoskar napsal:

  s timhle zabarvením by měla bejt vidět přes celou mapu 😀

  • Stratos_HF napsal:

   U sopky chrlící lávu,při západu slunce kamo +100%

 4. marcel451 napsal:

  Sú normálny v tom WG, alebo si ráno nezobrali lieky?

  • mara73 napsal:

   Proč to řešíte Pokud nemáte zapnutou tu Jokosuku, tak žádnou červenou obludu ve hře neuvidíte. A pokud jim to v Asii pomáhá. A kdyby ji dali jen v Asii, a v EU ne, tak by zase běžel nářek, že je to nespravedlivé. Proč se kvůli tomu vzrušovat. Já bych teda raději viděl Royal Navy. Ale ono je pro ně logicky jednodušší přebarvit již hotovou loď. Jako je toto, nebo teď ta Čína atd.

   • SteelFox napsal:

    Kdo by zapínal tu hnusnou Jokosuku … ta patří k historickým lodím asi jako digitálky k husitům … WG sice v Japonsku rostou prodeje, ale mě je z těch japonských omalovánek a barevných kreací špatně od žaludku.

 5. Smrtka GT napsal:

  blbá otázka ale položím ji, co tam přidat jiné typy lodí? například Pensacolu, Yorka, nebo nějaký ruský křižník co má přijít… než pořád jenom japonce a pořád jenom ty dvě stejné lodě, i Aoba by nebyla špatná… je to takový problém udělat?

 6. MarfyArt napsal:

  Dobře, je to pro fanoušky Arpeggio of Blue Steel – Ars Nova seriálu… To beru… Mám na to náladu, pustím si Jokosuku a zahraju si… Ale čekal jsem, že za prvé se objeví po získání ARP lodí nějaké mise jen pro ně a zatím ticho po pěšině a za druhé mi řekněte jaký má smysl mít v přístavu 2 lodě třídy Myoko a každou s jiným kapitánem (kapitánkou), který se musí od nuly vycvičit? To je přeci naprostej nesmysl… Čekal jsem, že by časem mohla přijít mise na loď Takao, které hraje v seriálu důležitou roli a mít v přístavu zdarma vyježděné „Atago“ není špatná myšlenka…

 7. Gruxter napsal:

  Zezačátku jsem mise plnil, ale na sestřelení 150 letadel jsem se vykašlal. Stejně, ty lodě jsou hnusný, k ničemu a ten mód je kravina

  • Gruxter napsal:

   :-)

  • MarfyArt napsal:

   Sestřelit 150 letadel, to byla brnkačka…pár bitev s Kutuzovem. Horší bylo těch 300 ohňů. To lezlo pomaleji… Nicméně, proč to nesplnit a nezískat 2 lodě + 2x místo v přístavu zdarma + ještě pár kreditů navíc? :)