Supertest: Křižník Kutuzov dostane buff

O křižníku Michail Kutuzov, sovětské premiové lodi ve Word of Warships, která by měla na tieru 8 doplnit nabídku sovětských premiáků, už jsme tu několikrát psali. Udělal jsem pro vás krátké zhodnocení. Ovšem vše se ještě mění, jak už to u testů bývá. Křižník totiž dostal buff a to zejména v tom nejdůležitějším – v dostřelu.

Buffy jsou celkem tři, i když je vlastně můžeme považovat za dva. Tím nejdůležitějším je tedy dostřel a ten se zvýšil na 15,91km. Už v recenzi jsem psal, že základní dostřel, který loď měla, nebyl bůhvíjaký, protože vývoj hrál zjevně na to, že řada hráčů bude mít kapitána, vyskilleného z jinžých sovětských lodí (například pětkového křižníku Murmansk), což jim umožní použít za 4 body na kapitánovi zvýšení dostřelu o 20% pro děla do ráže 155mm (Kutuzov má děla ráže 152mm).

Protože ale zřejmě hodně hráčů ještě tak kvalitního kapitána nemá, dostřel je zvýšen i tak. Což je příjemné pro všechny ty, kdo kapitána se skillem na dostřel mají, protože s ním se hodnota maximální vzdálenosti zásahu zvyšuje až přes 19km. A to, jistě uznáte, už je velice zajímavé číslo, na které se sice bude těžko něco trefovat, protože trajektorie letu není až tak plochá, na druhou stranu to rozhodně je výhoda.

Další změnou je přidání spotřebáku „Smoke Screen“, a teď nevím, jestli už je nějaký křižník, který tuhle věc má. Michail Kutuzov dostane pro neprémiový spotřebák 1 kus „kouře“, v případě premium verze spotřebáku jsou to 2 kusy (v 0.5.2 budou mít všechny premiové spotřebáky 1 kus navíc).

Co na změny říkáte?

Nakonec několik screenshotů

Zdroj: http://thearmoredpatrol.com/2015/12/19/wows-0-5-2-public-test-patch-notes/

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

10 komentářů k “Supertest: Křižník Kutuzov dostane buff”

 1. schnellboot napsal:

  V testu jsem s ním odehrál asi patnást bitev už s v buff a jsem nadšený. Je to přesně moje krevní skupina. Je s ním zábava a to jsem hrál většinou s tierama IX a X. I tak jsem si to užil. Nemůžu se dočkat na koupi. Samozřejmě půjde kapitám Murmansku na Kutuzova. Je s obouma dost pohoda hra. Jediné co mi chybí, ke průskumný letoun, ale to se dá oželet.

  • Maras555 napsal:

   To carramba66: Pokud ví tak jedinny krizniky co mají kouřovou clonu jsou Iwaki alpha a Kitakami ale ty jsou nedostupny a má je jen velmi málo lidi. Z buffu mam obrovskou radost na murmansku mam 11 ti skilloveho kapitána takže ho hned soupnu na Kutuzova. Dotaz mimo mísu. Už sem se asi ptal ale nevíte někdo kdy bude v prodeji křižník Tone? Nebo co s nim wg zamysli. Má jeden z nejlepších panciru na svém tieru a velmi slušný AA.

 2. maras555 napsal:

  Zajimalo by me jak to bude s cenou. Beztak to bude jako s tirpitzem tzn okolo 1500 kc. Nepamatujete si nekdo jak to bylo s Atagem kdyz se objevilo v prodeji? Bylo taky v balicku?

  • vojtech_luza napsal:

   Ja ho koupil asi za 1100 kč. Myslím, že to bylo holátko :-)

 3. Rostdor napsal:

  Atago prislo normalne za goldy, nikto o nom nic netusil kym nepustili OBT. BTW Iwaky je odmena pre alfatesterov , a Kitikami je momentalne nedostupna lod (momentalne ju mozu vyhercovia minulej sezony RB testovat) inu je to srot ktori ani tych 20 torpedometov nezachrani… ak chcete vediet ako sa za to hra tak si zoberte kumu do t8+ hier. V cbt to nemal problem roztrielat DD bo ta lod sa skoro nema ako branit a dostavala citadeli aj HE obycajne to bola prva lod co zdochla. Ale vydiet tu salvu torped ako nateba ide je brutal skoda ze nemam screen

 4. marw18 napsal:

  trapaci co si kupuji premium lode.ubozaci

  • Trapac napsal:

   marwe, dal si sem opravdu parádní příspěvek do diskuse… myslím, že tvůj úsudek je geniální.