Supertest: Charakteristiky USS Arizona

O chystané preimové americké bitevní lodi 6. tieru USS Arizona, jedné z nejslavnějších amerických bitevních lodí, která byla těžce poškozena při útoku na Pearl Harbor už jste tu krátce mohli číst před nedávnem. Tentokrát vám přinášíme její kompletní charakteristiky tak, jak se bude nacházet ve hře, pokud se ještě nezmění na poslední chvíli před převodem ze supertestu na standardní klient. Loď by měla stát 6600 goldů, je ovšem otázkou, jestli se hned na začátek objeví přímo na prodej ve hře, nebo pouze v eshopu. Hlavní výzbrojí jsou 4 třídělové věže s děly ráže 356mm a dostřelem 16km.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

8 komentářů k “Supertest: Charakteristiky USS Arizona”

 1. Steel_NightGale napsal:

  Je škoda že to dopadne tak ako warplanes

  • nfp200 napsal:

   a proč?

   • Loren_Soth napsal:

    Je pravdou, ze spousta znamych (vcetne me) uz to vubec nehraje. Ale tak uvidime, co podzim.

  • Bergham napsal:

   Lol

  • Desert_Eagle_5 napsal:

   Tak tomu nevěřím, Lodě mají mnohem větší potenciál než letadla. A jsou mnohem lépe vypracované.

 2. Rostdor napsal:

  Tak zrovna na tuto lod sa vcelku tesim . Trosku slabsie NM len otazka znoe ci sa bude dat dostrel podporit modulom ako u vsetkych us BB

  • Danny202 napsal:

   Jak píšeš, bude to trochu slabší NM. Tak dostřel je lepší, než má New Mexico o kilák, modul na zlepšení dostřelu i tak snad mít bude. Pak má mít i více života o cca 4000, ale to je tak vše. Vypadá to, že bude mít Arizona o dost horší AA, což mě moc netěší, protože na Tieru 6 o letadlovky není opravdu nouze. Děla jsou na úrovni New Yorku (stejná Alfa DMG, stejná úsťová rychlost střely) a má i horší přebíjení o necelou sekundu. Dále má horší čas otočení kormidla. Zbytek je tak cca nastejno (sekundárky, pancíř?, rychlost nebo spíš pomalost, maskování). No uvidíme. Tuto loď jsem hodně chtěl, ale pokud bude horší než NM, které je ovšem výborné. Na vydělat by to něco mohlo a kdo nemá Texas, tak i na posádku OK. No vybalancovat ji není asi jednoduché, všechny ostatní bitevní lodě 6 tieru vydrželi až do konce války, kromě Fusa, ale ta byla potopena až roku 1944. Chci tím říct, že všechny tyto lodě (NM, WarSpite, Fuso), mohli být vylepšovány během války (lepší děla, lepší AA atd… ) Kdežto Arizona bohužel nikoliv. Každopádně, už aby byla ve hře. :)