Stream WoWs: Vyhlášení soutěže o kód

V pondělí jsme pro vás s Houmerem a Catfoodem streamovali World of Warships. V rámci streamu jsem vyhlásil soutěž o jeden kód do uzavřené bety. Přišlo 58 odpovědí a včera odpoledne jsme s Catfoodem a Houmerem vylosovali výherce. Slavnou bitevní lodí, která byla potopena při útoku na Pearl Harbor jsem samozřejmě myslel USS Arizona, i když bych vám uznal i USS Oklahoma, USS West Virginia a USS California, protože pojem „slavná loď“ si může každý vyložit jinak.

Oba spolustreamery jsem poprosil o číslo 0 – 29, obě čísla jsem pak sečetl a od prvního odpočítal počet mailů, které mi došly.

Jak vidíte, výhercem je mail č. 42, který poslal Petr Husák. Ten dostane svůj kód mailem i s instrukcemi, jak jej použít. Všem ostatním alespoň děkuji za účast, pokud si chcete betu zahrát, stačí si koupit některý z předobjednávkových balíčků. Uvidíme se na moři!

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

9 komentářů k “Stream WoWs: Vyhlášení soutěže o kód”

 1. 312Michael napsal:

  Moc dík za pěknou příležitost, aspoň sem zase jednou pocítilnaději… :-)

 2. 312Michael napsal:

  Jenom sem se chtěl zeptat, bude možné někde shlédnout ten stream? Mol sem se koukat jenom chvilkově a rád bych ho viděl celej…

 3. pacoge napsal:

  42 … odpověď na základní otázku života, vesmíru a vůbec :)
  záznam streamu prosím bude?

 4. Abak83 napsal:

  Horší by bylo, kdyby oba řekli 0 :)