Stream vývojářů WoWs: Zákaz XVM

V Rusku proběhl stream vývojářů World of Warships. Probíralo se toho na něm spousta, ale tím nejdůležitějším je prohlášení, že vývojáři budou hráčům umožňovat skrýt své statistiky. Předpokládá se, že tato změna přijde do hry ještě do konce roku, nejpozději v lednu a co to znamená je jasné, dost to znehodnotí jakékoli statistické odhady, které uvádí XVM. To tak bude ve WoWs prakticky k nepotřebě.

Další věci, které byly ve streamu zmíněny:
– vývoj dodělal prototyp počasí ve WoWs a vypadá to slibně; brzy se objeví na supertestu (a my budeme u toho :) – pozn. carramba66)
– do hry v dohledné době také přijde prohlížeč pancíře, stejný, jako je třeba ve War Thunder
– vývoj pracuje na herním módu, ve kterém budou využity i PvE prvky (myslí tím zřejmě pevnosti, o kterých jsme tu už psali)
– relativně brzy do hry také přibydou nové sady skillů pro kapitány

Zdroj: http://thearmoredpatrol.com/2015/12/17/wows-xvm-nope-stats-will-be-hidden-after-all/

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

14 komentářů k “Stream vývojářů WoWs: Zákaz XVM”

 1. HORLAND napsal:

  Super! Už aby to bylo i ve WOT! Čím dřív tím líp!

  • Smrtka GT napsal:

   mě spíš překvapila ve WoT nemožnost si nevyzkoumaný tank prohlédnout před koupí, člověk si musí hledat na netu, dívat na videa a prakticky neví co předem kupuje a co zkoumá… takhle se člověk podívá na rozestavění věží, běžně si odhadne možnosti stroje a má aspoň nějakou představu… WoWs má spoustu skvělých nápadu co WoT chybí… bohužel je to i obráceně :-(

 2. Cj0071 napsal:

  noobikové to stejně nebudou umět vypnout, takže u nich bude pořád rudá záře 😉

  • nfp200 napsal:

   Aby ses moc nedivil. Herní skin je něco jiného jak IT skin. :-)

  • Buldozer napsal:

   Tomu nevěř, ono to má být v základu vypnuté, a kdo bude chtít, může si to zapnout. Hráč na tuto možnost bude upozorněn, tedy na možnost si to zapnout. Není to nic nového ve WoT o tom mluví již přes rok a půl a je možné, že se ledy konečně hnuly. Hry, ve kterých to není, nemají problém s rozhádanou a naštvanou komunitou :)

 3. ingmagor napsal:

  to to je největší blbost XVM je v pohodě je tu spousta jiných módů a chyb které by se měli řešit !!!!!

 4. Discaver napsal:

  když jsem použil ve WoT XVM tak jsem se rozhodl že to znova používat nebudu protože mě to blokovalo mod na statistiky který je pro mě lepší tak doufám že to tam taky brzo zavedou

 5. 12Stig12 napsal:

  XVM je v pohodě, ale problém je šance na výhru. Předevčírem se spojenec v 113 utopil na Erlenbergu, protože očividně ji měl nainstalovanou a to měl wn8 kolem 1300. Wn8 nechat (či jiné hodnocení), ale zakázat šanci na výhru.

  • Steel_NightGale napsal:

   Jednodúché pokukaj nastavenie tam to je 😉 dá sa to vypnúť 😀

 6. EuforiaN_82 napsal:

  Celkově je povolení zobrazování statistik ve hře nesmysl, každej retard v artě mě pak focusuje, nehledě na zábavné situace, které jsou paradoxně přínosem pro tým: rajče vidí mě s fullHP a další 2 spoluhráče, kteří jsou na ránu a protože jsem modrej a ještě k tomu z CSA, tak střílí do mě, místo aby dorazil skoromrtvý kolegy. Když kolega z klanu napsal na podporu, jestli nejde zrušit zobrazování statistik, tak mu ti retardi odepsali, ať si založí další účet určený k lovu artyn. Mozková aktivita slimáka je proti výkonům členů support týmu dost složitá věc.

 7. Buldozer napsal:

  Mimochodem, má se to objevit ve všech hrách od WG – mělo by to přijít společně s novým, společným launcherem