Soutěž o loď Diana: Vyhodnocení

Minulý týden jsme pro vás vyhlásili soutěž, jejíž hlavní cenou byl kód do World of Warships na premiovou loď sovětského stromu Diana. Soutěž běžela do neděle, teď přišel čas na vyhodnocení. Kdo vyhrál?

Nejdřív ke správné odpovědi. Měli jste poslat název tanku, který jsem zničil v jedné z bitev jako poslední. Všichni jste správně na datator.cz našli soubor „carramba66.zip“ a v něm texťák s odkazem. Odpovědí přišlo několik set a drtivá většina byla správně:

Posledním zničeným tankem ve druhém replayi tohoto videa byla skutečně německá artilerie 4. tieru Pz.Sfl. IVb. Pár z vás se točilo na formulaci „který tank byl zničen jako poslední“ a psali mi Excelsior nebo dokonce Matilda (první replay) nebo KV-1 (třetí replay). Takových bylo ale skutečně jen naprosté minimum.

Vítězové
Výherce jsme vybrali pomocí RNG, kluci z datator.cz náhodně vybrali několik čísel a podle pořadí, ve které jste psali, jsme označili pět výherců. První vyhrává kód na loď Diana, další jednu z dalších čtyř cen. A pozor, všichni kdo se zapojili a správně odpověděli (tedy skoro všichni) dostanou do mailu kód na kredit na datator.cz. Kódy vám budou rozeslány náhodně, většina bude na dříve ohlášených 2000 kreditů, ale Datator se rozhodl rozdat i několik desítek kódů na 5000 a pár na 10 000, opět to bude určovat RNG, tedy náhoda. Měli byste je mít v mailech do konce tohoto týdne.

1. cena, loď Diana – Luděk Horák (v*****n@seznam.cz)
2. cena, GamesCom plážová taška – František Zajíc (f************c@seznam.cz)
3. cena, invite kód na loď Diana – buton75 (b*****2@gmail.com)
4. cena, bonusový kód do WoT: Generals – Thor1n (t****n@seznam.cz)
5. cena, Wargaming tvořítko na led – kajku (k***u@post.cz)

Všem výhercům gratulujeme!

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

10 komentářů k “Soutěž o loď Diana: Vyhodnocení”

 1. weissCZ napsal:

  Blahopřeju vítězům a díky Carramba66 za soutěž.

 2. svatymuz napsal:

  Dík za soutěž! – dopadla přesně podle plánu – mám totiž brutální štěstí v lásce…

 3. jmeno12015 napsal:

  Díky za soutěž i video. Poučné.

 4. tomas napsal:

  kolik lidí se vůbec zúčastnilo? :)

 5. zrouta napsal:

  Nemusí pršet jen když kape. Dík.

 6. Tcz napsal:

  Dík za 5Gb. Rychlost stahování je fakt dobrá.