Novinka ve World of Warships: Polské lodě

Překvapivá zpráva dnes přišla jako leak od supertesterů. Jeden z nich vyextrahoval z dat hry sady vlajek a mezi nimi byly zjištěny i polské námořní symboly. Proto se začalo hned zjišťovat, proč tam polské vlajky jsou a nyní už můžeme potvrdit – do World of Warships přijde linie polských torpédoborců. Wargaming se tedy definitivně rozhodl upřednostnit herní hledisko před historickým. Což ovšem nemusí být na škodu.

Zjištěné vlajky ve hře

Zdroj: http://thearmoredpatrol.com/2015/09/21/time-to-leak-polish-destroyers-coming-to-wows/

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

19 komentářů k “Novinka ve World of Warships: Polské lodě”

 1. Pet424 napsal:

  ja už jedu američany a rozjedu němce jestli poláky to nevim když to budou jen torpédoborce

 2. Stratos_HF napsal:

  Ja pierdole,kurwa to polská krev nesla hlavní tíhu bojů v Atlantiku ? Že mají přednost před Home Fleet nebo Hansem ? Ale poláků to hraje jak smetí,hmm prachy ….

 3. Onovo napsal:

  no já bych tipoval jako další čínské lodě- čína je země veliká, trh bude asi taky dobrý(hmmm žeby něco zlatého se lvem za 15 kolíků ? 😉

 4. godefroycz napsal:

  To je hnus velebnosti, jestli to přijde do hry dříve než Frantíci, Britové, Italové tak se museli zbláznit. Jo Norové prudili Altmark při cestě zpět do Německa, tak by si zasloužili taky linii… WTF

  • vojtech_luza napsal:

   CS tanky ve WoT ti neva ? Taky je to jen hamty, hamty od WG ? Čechů-Slováků je přece 100 mega a patří mezi nejbohatší národy světa, že ?

   • hovado napsal:

    ˇčeskoslovenská komunita je najväčšia v eú čiže áno sme najbohatší (tým myslím že najviac dávame prachov z celej eú) čiže logicky naša lajna mala byť už dávno a sa o nej špekulovalo tri roky

    • vojtech_luza napsal:

     Tohle je pro mě novinka. Uvedeš zdroj ? Dost by mě to překvapilo, ale možný je všechno.

   • godefroyCZ napsal:

    Nepochopils. Češi snad byli jako třetí nebo čtvrtý národ ve WoT? Asi ne viď. Tak snad nejdřív dám to hry ty podstatné národy a když už nemám co beru to před marketink.

    • vojtech_luza napsal:

     Hlavně jsem nepochopil proč to tak moc vadí. Já sem rád za každý posun hry.
     Možná bude příchod Britů nějaká zvlášť načasovaná akce. Něco jako: maj dnes svátek flotily, tak jim dáme flotilu do hry (taky dobrej marketing).

     Mimochodem, když nebude marketingově inteligentní jednání, tak nebudou mít prachy. A když nebudou mít prachy, tak hru zrušej jako možná WoWp.

 5. LorenSoth napsal:

  Mimochodem koukam, ze nevyhodili jen hakovy krize, ale i Japonsky vychazejici slunce ? Tusim, ze to mely letadlovky krasne vyvedeny i na hlavni palube, skoda toho… Hlavne ze srp s kladivem tam jsou, stejne jako ruda hvezda :(

 6. MarfyArt napsal:

  Já stále doufám, že by se mohla časem objevit rakousko-uherská flota. Takovej SMS Viribus Unitis by ve hře byl zajímavým kouskem… :)

 7. vojtech_luza napsal:

  Ježiš, já se těšim. DD mam rád. Poláci měli moc pěkný a kvalitní kusy z anglických loděnic. Snad bude i pár dobrých torpů pro vyžší tiery. Já sem přestal DD hrát na VI tieru. No už jen pro ranked battle.

 8. vojtech_luza napsal:

  Tak na ty vlajky koukam a vidim tam nějaký komunistický vycházející slunce, Sovětský klony, moderní Německo, Itálie.
  Zaujaly mě vlajky co vypadaj jako hodnosti z ranked battle.