Možnost vyzkoušet si lodě v předstihu? Ano!

Wargaming se s testovacím serverem World of Warships, na kterém by pravidelně bylo možné projekt nové lodě, sice poněkud loudá (náznaky tu byly, ale nic pravidelného), nicméně nyní prišel vývoj WoWs alespoň s malou berličkou v podobě misí, za které dostanete dvě z chystaných lodiček na nějaký čas přímo na svůj účet. Samozřejmě později vám budou odebrány, ale i tak je to posun kupředu.

Pro získání sovětského torpédoborce 5. úrovně Ohnivý a německého křižníku Königsberg musíte splnit mise, které se odehrávají do 19. října, 5.00.

Cesta k lodi Königsberg
– potopte čtyři nepřátelské lodě v jedné bitvě (pouze v režimu náhodných bitev), zatímco se plavíte na jakékoli japonské lodi IV. a vyšší úrovně

Cesta k lodi Ohnivý
– potopte čtyři nepřátelské lodě v jedné bitvě (pouze v režimu náhodných bitev), zatímco se plavíte na jakékoli americké lodi IV. a vyšší úrovně

Další podmínky
– jakmile budou lodě přidány do přístavu, nebude je možné až do konce akce prodat
– tyto speciální lodě budou disponovat kladným přísunem kreditů a zkušeností
– s každou lodí je k disposici i jedno místo v přístavu a kapitán se třemi body schopností.
– všechny moduly na obou těchto lodích budou stát jednu zkušenost a jeden kredit
– lodě z akce budou po jejím skončení odstraněny z vašeho přístavu

Zdroj: http://worldofwarships.eu/cs/news/common/sea-trials-event/

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

9 komentářů k “Možnost vyzkoušet si lodě v předstihu? Ano!”

 1. LorenSoth napsal:

  4 killy jsem dal zatim asi ve 3 bitvach – je to vcelku challenge :)

  • Lukass napsal:

   Hmmm… křižníky. Drž se největší grupy spoluhráčů a až budou před tebou nastřílený nepřátele tak rychle dopředu a vyžrat torpédama.

  • jija napsal:

   mě se to povedlo zrovna včera. Po 3 týdnech zapnu hru, nahodim omahu, 5 killů, 90 k dmg a 1900xp. první kill jsem dal omahu jednim granátem za 24 000…to jsou ty muniční sklady na omaze.:)

 2. hugomm napsal:

  Tak dnes som dostal ten Ognevoi a môžem povedať že dosah torpéd (4.0km) je vcelku veľký problém 😉

 3. Karadrak napsal:

  Místo v přístavu taky odeberou,nebo zustane?

  • MarfyArt napsal:

   Podle mě ti ta místa v přístavu samozřejmě po akci zůstanou, ale jen ve prospěch umístění jedničkových strojů nových stromů… :)

 4. Bergham napsal:

  Ten DD je Tier 6.

 5. MarfyArt napsal:

  Tak včera jsem se celej večer pokoušel a nic… Když už to vypadalo slibně a měl jsem s Fuso 3 killy a před sebou 2 hodně nastřílený enemáky na útěku, tak to zbytek týmu capnul… :/ Škoda, že se nedá použít Murmansk, to by bylo hned…

 6. berenal napsal:

  Mam toho nemce a prijde mi pomerne OP. Rychlost palby a soustrel je bozi + 16.7 km dostrej je na cruiser tier V docela ultimatni. Skoda jen, ze se neda expit kapitan a zustane jenom se trema skill bodama, rad bych videl, co dela se skillem pyroman, uz tak mi prislo, ze jsem bb docela dost zapaloval..

  Nemel jsem problem s tim davat 80k+ dmg na bitvu.. Vidim to tak, ze tomu nerfnou dostrel a stane se z to prumernej cruiser..